Wysokiej jakości wewnętrzna ściana wideo LED P2.97mm Wysoka częstotliwość odświeżania Popularny ekran LED do wynajęcia w pomieszczeniach

Wysokiej jakości wewnętrzna ściana wideo LED P2.97mm Wysoka częstotliwość odświeżania Popularny ekran LED do wynajęcia w pomieszczeniach
Wysokiej jakości wewnętrzna ściana wideo LED P2.97mm Wysoka częstotliwość odświeżania Popularny ekran LED do wynajęcia w pomieszczeniach
Wysokiej jakości wewnętrzna ściana wideo LED P2.97mm Wysoka częstotliwość odświeżania Popularny ekran LED do wynajęcia w pomieszczeniach
Wysokiej jakości wewnętrzna ściana wideo LED P2.97mm Wysoka częstotliwość odświeżania Popularny ekran LED do wynajęcia w pomieszczeniach
Wysokiej jakości wewnętrzna ściana wideo LED P2.97mm Wysoka częstotliwość odświeżania Popularny ekran LED do wynajęcia w pomieszczeniach
Wysokiej jakości wewnętrzna ściana wideo LED P2.97mm Wysoka częstotliwość odświeżania Popularny ekran LED do wynajęcia w pomieszczeniach
Wysokiej jakości wewnętrzna ściana wideo LED P2.97mm Wysoka częstotliwość odświeżania Popularny ekran LED do wynajęcia w pomieszczeniach

Szczegóły Produktu:

 • Marka:SILU
 • Numer seryjny: SSV002N4
 • Kraj pochodzenia:Chiny
 • Certyfikat:CE, CCC, FCC, RoHS

Zapłata:

 • Cena oferty:1580,00-2980,00 USD za m²
 • Minimalne zamówienie: 1 m²
 • Średni czas dostawy:20 dni
 • Metoda płatności:T / T
 • Szczegóły paczki:Drewniana obudowa, walizka na samolot, karton
 • Możliwość dostawy:500 m² na miesiąc
Contact Us

Wewnętrzna ściana wideo LED wysokiej jakości P2.97mm Wysoki współczynnik odświeżania Popularny ekran LED do wynajęcia w pomieszczeniach

Wyświetlacz LED o rozdzielczości 2,976 mm, jasność 1100 nitów, częstotliwość odświeżania 3840 Hz +, popularny ekran LED do wypożyczania

 • Ekran LED do wynajmu lepiej sprzedających się wnętrz
 • Rynek wysokiej klasy
 • Bezproblemowe łączenie i bez wentylatora
 • Wysoka jasność i szeroki kąt widzenia
 • Wysoka rozdzielczość i żywe kolory

Wysokiej jakości wyświetlacz LED do ścian wewnętrznych LED Silu`s P2.97mm to rodzaj wewnętrznego ekranu LED o przekątnej 2,976 mm pikseli, który został zaprojektowany, wyprodukowany i sprzedany na rynek w ubiegłym roku, a teraz nowy ekran LED do wypożyczania produkt staje się coraz bardziej popularny na rynku wynajmu.

Panel ekranowy LED do wypożyczenia P2.97mm wykorzystuje 2 pejsy zamiast 1-panelowego   zamek, który może poprawić precyzję, a także wyświetlacz LED może być   pełna obsługa frontowa, która również liczy się do zasilania i karty odbiorczej.   Największą różnicą w wysokiej jakości wewnętrznym ekranie LED P2.97mm w porównaniu z drugim ekranem tego samego typu LED jest to, że nasz ekran wyposażony jest również w wewnętrzne złącze między wyświetlaczami LED, co umożliwia szybkie i łatwe podłączenie wyświetlaczy bez widocznych kabli z zewnątrz ( na opcjonalnie).

Nasz wewnętrzny wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości P2.97mm jest wykonany w taki sposób, że jedna osoba może w pełni zainstalować ekran za pomocą szybko mocujących zamków, które mogą być   bardzo ważna funkcja, gdy operator   działa sam, a także jest bezpieczniejszym rozwiązaniem.

Wewnętrzna ściana wideo LED wysokiej jakości P2.97mm   Konfiguracja modułu LED

 • Czarne lampy LED SMD na najwyższym poziomie
 • 2-4 warstwy 1,6 mm grubość klasy A PCB
 • Układy przetwarzania kolorów CH2153 lub MBI5153 High Refresh
 • Standardowy rozmiar modułu 250 mm x 250 mm
 • Ramka i maska ​​modułu prywatnego i czystego materiału

Moduł LED ścienny wideo wysokiej jakości P2.97mm LED wysokiej jakości

* Moduł LED ścienny wideo wysokiej jakości P2.97mm LED Fot. 01 *

P2.97mm Wysokiej jakości wewnętrzny moduł wideo LED

* Moduł LED ścienny wideo wysokiej jakości P2.97mm LED Fot. 02 *

Konfiguracja szafy LED ściennej LED wideo wysokiej jakości P2.97mm

 • Technologia CNC odlewania aluminium Rama materiału
 • Lekka obudowa LED o wymiarach 500 mm x 500 mm
 • Zasilacz Meanwell *
 • Karta odbiorcza Nova lub Colorlight *
 • Kable z czystej miedzi

Panel LED ścienny wideo LED wysokiej jakości P2.97mm

* Szafka ścienna LED wideo wysokiej jakości P2.97mm LED wysokiej jakości Fot. 01 *

Wewnętrzna ściana wideo LED wysokiej jakości P2.97mm

* Ściana wideo LED wysokiej jakości P2.97mm. 02 *

Wyświetlacz LED ściany wideo wysokiej jakości LED P2.97mm Opis

Silu`s   Ekran LED ściany wideo LED wysokiej jakości P2.97mm łączy się z tytułami naszego standardowego rozmiaru 500 mm x 500 mm lub oszczędnymi, lekkimi odlewanymi aluminiowymi panelami LED o wymiarach 500 mm x 1000 mm, ponieważ posiada on +/-   15-stopniowa blokada funkcji z boku, która pozwala na wklęsłą i wypukłą konstrukcję, dzięki czemu wewnętrzny panel LED P2.97mm może być zamontowany na   kreatywna zakrzywiona duża ściana wideo w razie potrzeby,   ten rodzaj wyświetlacza LED z pewnością może być używany zarówno do wynajmu imprez, jak i do użytku wewnętrznego   instalacje stałe.

Wysokiej jakości wewnętrzny ekran ścienny LED P2.97mm   to lepszy produkt do wizualizacji zapewniający bliską odległość widzenia i szeroki kąt widzenia w pionie i poziomie z wysoką rozdzielczością, doskonałą widocznością, wysokim odświeżaniem i doskonałą jakością obrazu.

 • Wewnątrz wysokiej rozdzielczości P2.97mm kryty   ekran przekracza wszystkie standardy branżowe i jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego rodzaju pokazów.
 • Modułowy układ oferuje znaczną skalowalność i kompletne obrazy mieszane kolorami w bardzo krótkim zasięgu.
 • Ekran wyświetlacza LED   jest dostarczany w modułowych panelach o wymiarach 500 mm x 500 mm lub w oszczędnych panelach o wymiarach 500 mm x 1000 mm.  
 • Wysokiej jakości poziomy skali szarości i współczynniki kontrastu gwarantują widzom posiadanie   krystalicznie czysty i żywy obraz.
 • Wyświetlacz LED ma   mały piksel, aby widzowie mogli cieszyć się doskonałą, stabilną, jednolitą i wysoką rozdzielczością wizualną nawet w bliskiej odległości.
 • Częstotliwość odświeżania jest wyższa niż 3840 Hz, aby zagwarantować obrazy, które nie migają podczas transmisji na żywo.

Wysoka rozdzielczość i jednorodność kolorów oraz wydajność wierności

Oparty na wysokiej jakości znanych diodach LED SMD wysokiej jakości z precyzyjnym podziałem pikseli 2,976 mm,   Wewnętrzny ekran LED oferuje skalowanie wysokiej jakości, nieograniczoną liczbę pikseli (poprzez układanie wielu procesorów), automatyczną redundancję i 16-bitowe przetwarzanie na kolor. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o gwarancji niezawodnego produktu, który zapewnia najbardziej surowe warunki wewnętrzne.

Wysoka jasność i szeroki kąt widzenia

Ten innowacyjny wewnętrzny ekran LED P2.97 mm oferuje piksel 2,976 mm i jasność 1100 nitów, a także szeroki kąt widzenia 160 stopni (poziomo) i 170 stopni (pionowo), co czyni je idealnymi do szerokiej gamy zastosowań .

Popularny w instalacjach do wypożyczania i na stałe

Kompaktowe wymiary sprawiają, że wewnętrzny ekran LED P2.97mm idealnie nadaje się zarówno do wynajmu, jak i instalacji stałych, możliwości dostępu z przodu iz tyłu przy minimalnej wymaganej przestrzeni za ekranem LED oraz w przypadku wynajmu aplikacji na imprezy objazdowe, z wieloma urządzeniami dopasowanymi do pojedynczego przypadku drogowego, Panele LED można łatwo łączyć ze sobą, montować i transportować za pomocą obszernej kolekcji akcesoriów, co pozwala na tworzenie unikalnych i przyciągających wzrok konfiguracji ekranów o dowolnym rozmiarze do stałych instalacji i produkcji turystycznych, co z kolei jest korzystne dla montażu.

Jakość i przyjazna obsługa

A   karta odbiorcza zamontowana w każdym panelu obsługuje przetwarzanie przychodzących danych wideo. Do wyboru są dwa procesory, sprzedawane oddzielnie, które umożliwiają skalowanie standardowego sygnału wideo w dowolnej konfiguracji paneli LED P2.97mm i przesyłanie ich do ekranów za pośrednictwem sieci Ethernet.  

Popularny ekran LED i szeroko stosowane aplikacje wewnętrzne

Ten wewnętrzny ekran LED P2.97mm jest wspaniałym produktem na wszelkiego rodzaju festiwale, koncerty, duże imprezy lub spotkania. Zapewnia wszystkim miejsce w pierwszym rzędzie po prostu dzięki jego ogromnym rozmiarom i optymalnej widoczności. Nadaje się do   Kryte sceny,   Tematy koncertów,   Parks Corporates,   Wydarzenia & Wystawy,   Digital Signages,   Imprezy sportowe,   Festiwale,   Pokazy filmów,   Gry wideo i tak dalej.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.   Jeśli rozważasz zamontowanie dużej ściany wideo LED w swoich pomieszczeniach i środowiskach, upewnij się, że możesz skontaktować się z nami w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań, aby uniknąć marnowania funduszy inwestycyjnych i czasu.

Specyfikacja wyświetlacza ściennego LED wideo wysokiej jakości P2.97mm

P2.9mm HD Wall Video Display LED

Skok pikselowy 2,97 mm
Marka LED Nationstar lub Cree lub Nichia
Konfiguracja pikseli 1R1G1B
Zagęszczenie pikseli 112896 pikseli / m ²
Moduł LED 250 mm x 250 mm (9,84 " x 9,84 ")
84 piksele x 84 piksele
Szafka LED 500 mm x 500 mm (19,7 " x 9,7 ") lub 500 mm x 1000 mm (19,7 " x39.4 ")
(168 pikseli x 168 pikseli lub 168 pikseli x 336 pikseli)
Materiał: aluminium
Technologia odlewania ciśnieniowego
Aluminium: < 8 kg lub 13 kg (< 17,6 kg lub 28,6 kg)
Napięcie robocze AC220V ± 10%; AC110V ± 10%
Pobór energii Średnio 580 W / m ² / Maks. 960 W / m ²
Maksymalna jasność  > 5000 cd / m ²
Częstotliwość odświeżania  > 3840Hz / S
Zmień częstotliwość ramki 60Hz ~ > 60Hz
Tryb jazdy 1/32 Skanowanie
Całkowite kolory 281 bilionów kolorów
Poziom oceny Klasa RGB 4096
Najlepsza odległość oglądania 2m ~ > 100m (6.5ft ~ > 328 stóp)
Najlepszy kąt widzenia Poziomo 160 ° / Pionowo 140 °
Czas życia ekranu  > 100 000 godzin
Poziom ochrony Przód IP65 / tył IP54
System sterowania i sup1; Prosty system sterowania wideo LED lub zaawansowany procesor wideo LED
Temperatura otoczenia -40 ° C ~ 60 ° C (-30 ° F ~ 150 ° F)
Wilgotność względna 10% ~ 90%
Sygnał wejściowy RF S-Video RGB RGBHV YUVYC itp.
Regulacja jasności 256 poziomów każdego koloru (RGB) można regulować ręcznie, a 8 poziomów każdego koloru można regulować automatycznie. Opcjonalny system sterowania: 256 poziomów każdego koloru można regulować automatycznie w 100%. (8bit / 16bit / 18bit / 24bit)
Materiał opakowania Drewniana walizka / futerał
Gwarancja ³ 2 lata (3 lata dla Cree i Nichia)
 1. System sterowania WIFI / LAN / WAN / 3G / WIMAX jest dostępny na życzenie.
 2. Inteligentna karta wielofunkcyjna jest dostępna z automatycznym czujnikiem jasności w celu oszczędzania energii, w tym czujnika temperatury zewnętrznej.
 3. Trzyletni program przedłużenia gwarancji dostępny dla New Design Rental P2.97mm Wysokiej jakości ekran ścienny LED o wysokiej jakości.

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us