Ekran kurtynowy LED

Ekran kurtynowy LED

Ekran kurtynowy LED    Krótkie wprowadzenie

Ekran kurtynowy LED Silu jest nową wszechstronnością i wydajnością przezroczystego   system wizualizacji wizualizacji fasad, który   wyświetla piękną, dynamiczną sztukę, zaznaczając sklepy, sklepy i ikony budynków użytkowników. Dostarczaj zdjęcia i filmy do społeczności geograficznej i reklamuj się na dużą skalę.

Twój ekran kurtynowy LED   jest   stanie się generatorem przychodów w zupełnie nowy sposób.

* Przezroczysty wyświetlacz kurtyny LED & Przezroczysty wyświetlacz LED *

Wyświetlacz LED z kurtyną LED LED

* Ściana wideo LED fasada & LED szklany ekran elewacyjny *

Ściana wideo szklana fasada LED

Ekran LED kurtyny dla opcji

Nasz cyfrowy ekran kurtynowy LED jest dostępny w kilku różnych pikselach, na przykład P6.25mm, P7.81mm, P10.4mm, P12.5mm, P15.6mm, P20mm, P25mm i P50mm, a także z innowacyjnym DIP RGB lub diody SMD do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Typowe zastosowania W / na zewnątrz ekran kurtynowy LED

Ekran kurtynowy LED Silu   seria jest wykorzystywana głównie na scenach teatralnych, spektaklach na dużą skalę, modnych rozrywkach wysokiej klasy, konferencjach, studiach telewizyjnych, tymczasowych imprezach na dużą skalę, takich jak koncepcje, parki tematyczne, wystawy, każdy budynek ze szklanymi ścianami, takimi jak banki, centra handlowe, teatry , sieci sklepów, przełomowe centra handlowe.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link: Ekran kurtyny LED   i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us