Inteligentny produkt

Inteligentny produkt

Inteligentny produkt   Krótkie wprowadzenie

Inteligentny produkt Silu odnosi się do każdego rodzaju urządzenia, instrumentu lub maszyny o mocy obliczeniowej. W pełni funkcjonalne inteligentne urządzenie musi mieć czułą i dokładną funkcję percepcji, prawidłowe myślenie i ocenę oraz skuteczną funkcję wykonawczą.

* Produkt do laptopa *

Inteligentny produkt do laptopa Chromebook

* Tablet *

Produkt na tablety

Różne inteligentne produkty   dla opcji

Inteligentne produkty lub inteligentne urządzenia to rodzaj wysoce zautomatyzowanego sprzętu mechatronicznego. Ze względu na swoją złożoną budowę pełni bardzo ważną rolę w systemie, stawia więc wysokie wymagania co do niezawodności inteligentnych urządzeń. Wskaźnik niezawodności produktów elektronicznych zależy od niezawodności komponentów, projektu technicznego, poziomu technologicznego i zarządzania technicznego. Aby poprawić niezawodność produktów, konieczne jest opanowanie prawa awarii produktów. Tylko wtedy, gdy mamy kompleksowe zrozumienie prawa wad produktów, możemy podjąć skuteczne działania w celu poprawy niezawodności produktów komputerowych.

Typowe zastosowania Inteligentny produkt

Obecnie inteligentna edukacja, inteligentna rozrywka, a nawet inteligentny dom dopiero się wyłaniają, a rdzeniem ery Internetu rzeczy 1.0 będzie " technologia " . Najbardziej tradycyjnym producentom brakuje możliwości łączenia sprzętu i oprogramowania. Dlatego na tym etapie chcemy pomóc społeczeństwu   położyć dobry fundament dzięki zestawowi wydajnych i szybkich rozwiązań. Po powstaniu inteligentnego domu, wstępnym położeniu rynku, rdzeń ery Internetu rzeczy 2.0 zostanie przeniesiony na " service " .

Dlaczego warto wybrać technologię Silu?

Technologia Silu i jej zespół   od ponad 10 lat zajmujemy się produktem LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemyśle, zawsze koncentrujemy się na najnowszych, zaawansowanych badaniach projektowych   i technologia produkcji w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub zrobimy, to podbić   wydajność dla naszych partnerów i klientów, aby zmaksymalizować korzyści ekonomiczne w   wykorzystanie funduszu.

Szybki link: Inteligentny produkt i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us