Wyświetlacz LED stadionu

Wyświetlacz LED stadionu

Wyświetlacz LED stadionu Krótkie wprowadzenie

Seria wyświetlaczy LED Silu`s jest dostosowana do stadionów, aren i palestras z szerokimi kątami widzenia, wysokim współczynnikiem kontrastu, doskonałą wiernością kolorów i dokładnością mechaniczną, co jest mistrzami w pokazywaniu marki i reklamy sponsorów sportowych. reklama, wyniki gier i transmisje wideo na żywo.  

Nasz obwód LED stadionu   Seria wyświetlaczy wykorzystuje lampy LED o wysokiej jasności SMD lub DIP, wysokowydajne układy scalone MBI, znaną markę Meanwell Power, systemy sterowania Nova.

* Wyświetlacz LED na obwodzie stadionu & Banerowy wyświetlacz LED *

Wyświetlacz LED stadionu Obwód wyświetlacza LED

* Ściana wideo stadionu LED *

Ściana wideo stadionu LED

Wyświetlacz sportowy stadionu LED   dla opcji

Seria wyświetlaczy LED Silu`s ma kilka typów z różnymi pikselami i rozmiarami szaf LED,   który jest   używane do wynajmu i ustalone w   obszary wewnętrzne lub zewnętrzne   obszary. Zapewniamy wyświetlacze LED na obwodzie stadionu, wyświetlacze LED na stadionie, diody LED na stadionie oraz duże ekrany wideo LED na stadionie, aby zaspokoić różnorodne potrzeby.

Typowe zastosowania Wyświetlacz LED stadionu

Seria wyświetlaczy LED Silu`s z pewnością zademonstruje mocny i skuteczny motyw dla biznesu operatorów, ten produkt LED jest różnie stosowany na stadionach i palestrach, zarówno do imprez sportowych na świeżym powietrzu, jak i do   wyświetlaj obrazy, marki i logo bez migotania, które zawierają kanały wideo na żywo.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link: Stadion   Wyświetlacz LED i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us