Przezroczysty wyświetlacz LED

Przezroczysty wyświetlacz LED

Przezroczysty wyświetlacz LED Krótkie wprowadzenie

Silu`s transparent   Seria wyświetlaczy LED to rodzaj dostosowanego ekranu LED i wykonana z zaawansowanego odlewanego ciśnieniowo materiału aluminiowego CNC, wysokiej przezroczystości, smukłych i lekkich szklanych paneli LED do wynajmu wewnątrz lub na zewnątrz oraz na rynku instalacji stałych.

Nasza przezroczysta seria wyświetlaczy LED   oferuje opcje do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych i może być dostarczany jako płaskie (szklany wyświetlacz LED), zakrzywione lub cylindryczne przezroczyste ściany wideo LED.

* LED Transparent   screen & szklany wyświetlacz LED *

Przezroczysty wyświetlacz LED Szklany ekran LED

* Przezroczysta ściana ekranu LED & szklana ściana wideo LED *

Przezroczysty ekran LED Szklana ściana wideo LED

Wewnętrzny i zewnętrzny przezroczysty wyświetlacz LED   do wyboru

Czy chcesz utworzyć niestandardowe   przejrzysty wyświetlacz LED lub niesamowity   przezroczysty ekran plakatowy LED, proszę rozważyć odległość oglądania różnych projektów, aby wybrać najlepszy odpowiedni skok pikseli i złożyć standardowy moduł w dużą przezroczystą ścianę ekranu LED.

Typowe zastosowania Wewnątrz i na zewnątrz przezroczysty   Wyświetlacz LED

Popularny, przejrzysty i przejrzysty wyświetlacz LED firmy Silu stał się coraz bardziej popularny i   idealne rozwiązanie   do dowolnego kształtu wyświetlacza multimedialnego & tablica reklamowa jest szeroko stosowana w szkle budowlanym, sklepie & witryny sklepowe,   centrum handlowe, lotniska, hotele, salony samochodowe,   wydarzenia kulturalne i rozrywkowe   itp.

Nasz przejrzysty wyświetlacz LED jest zalecany do   zainstalowany wewnątrz szklanej ściany budynku lub brzegu ulicy,   sklepy lub sklepy.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link: Przezroczysta dioda LED   Wyświetlacz i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us