Zakrzywiony ekran LED

Zakrzywiony ekran LED

Zakrzywiony ekran LED    Krótkie wprowadzenie

Silu`s indoor and outdoor curved   Seria ekranów LED jest rodzajem unikalnego, elastycznego wyświetlacza LED, który szybko rozwija się w ostatnich latach dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, oferując szybki czas konfiguracji, zmniejszone szczypanie i łatwość serwisowania, która idealnie nadaje się do wypożyczania i cyfrowego   aplikacje billboardowe.

Elastyczny   Seria wyświetlaczy LED ma 2 różne klasy, zakrzywiona ściana wideo LED jest ustawiana przez regulację kąta +/- 15 stopni   blokada panelu, miękki moduł wyświetlacza LED jest swobodnie ustawiony. Więc " zakrzywienie do wewnątrz, zakrzywienie na zewnątrz, zakrzywienie kształtu S " można go łatwo skonfigurować, korzystając z naszych elastycznych produktów do ekranów ściennych LED.

* Wewnętrzny zakrzywiony wyświetlacz LED *

Zakrzywiony ekran LED ściany wideo

* Odkryty zakrzywiony wyświetlacz LED *

Elastyczny wyświetlacz LED

Indoor & Outdoor Flexible   Seria wyświetlaczy LED do wyboru

Firma technologiczna Silu   projektuje i zapewnia wiele funkcji elastycznych wewnątrz i na zewnątrz   kształty   Wyświetlacze LED do wyboru naszych partnerów i klientów.

Typowe zastosowania Zakrzywiony ekran LED

Elastyczna, wewnętrzna i zewnętrzna, zakrzywiona seria ekranów LED Silu obejmuje szereg   kreatywny i spersonalizowany produkt do wizualizacji LED na przykład w różnych miejscach i na przykład   reklamowe billboardy cyfrowe, teatry, wystawy,   ściany wideo w tle sceny,   sale nadawcze, centra handlowe,   stadiony, koncerty, tereny targowe, występy itp.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link: Zakrzywiona dioda LED   Ekran i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us