O nas

SILU Profil

SHENZHEN SILU TECHNOLOGY CO., LTD

Shenzhen Silu Technology Co., Ltd jest profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się rozwojem produktów, produkcją i badaniami high-tech, który powstał w 2016 roku.
Silu, jako globalna firma technologiczna, projektuje i opracowuje sieciowe produkty wizualizacyjne dla rynków rozrywki, przedsiębiorstw i projektów publicznych.
Nasze rozwiązania pomagają ludziom cieszyć się atrakcyjnymi rozrywkami; wspierają dzielenie się wiedzą i inteligentne podejmowanie decyzji w organizacjach i pomagają
rządy zapewniają swoim pacjentom najlepsze możliwe możliwości.

Silu ma własne zaplecze sprzedaży & Marketing, obsługa klienta, R & D i produkcja w Azji, Europie i Ameryce. Naszą ambicją jest być globalnym
lider w dziedzinie systemów wizualizacji do użytku profesjonalnego, którego celem jest oferowanie najlepszych w swojej klasie rozwiązań, które umożliwiają naszym klientom prowadzenie działalności
bardziej efektywnie. Zamierzamy zrealizować nasze ambicje wzrostu, wykraczając poza technologię wyświetlania i projektora oraz włączając sieci i współpracę w portfolio produktów.

Korzystamy z korporacyjnej strony internetowej, raportu rocznego, przewodnika dla akcjonariuszy i produktów IR, aby poprawić zrozumienie naszej firmy.
Jeśli chcesz usłyszeć więcej, wystarczy e-mail lub telefon!

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

our company

Shenzhen Silu Technology Co., Ltd została założona w 2016 r., z siedzibą w Shenzhen City i Hongkongu w Chinach.

Silu jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji, dystrybucji i obsłudze cyfrowych wyświetlaczy LED, ścian wideo i produktów do wizualizacji na całym świecie.

Silu   zyskał znaczący udział w rynku diod LED o wysokiej podziałce i oferuje wyświetlacze wewnętrzne, zewnętrzne, stałe i kreatywne, a także inne pomocnicze i oświetleniowe rozwiązania dla środowiska miejskiego.

Nasze produkty są szeroko stosowane w różnych zastosowaniach, na przykład w salach telewizyjnych, obiektach sportowych, stadionach, sieciach reklamowych, detalicznych oznakowaniach cyfrowych, pomieszczeniach kontrolnych, wystawach, imprezach na dużą skalę i cyfrowych wydarzeniach kulturalnych.

Relacje z klientem

Gorąca linia: + 86-13717004700
Linia robocza: + 86-755-23243136
E-mail: saga@atsilu.com

2019

 • Technologia COB Wyświetlacz LED i 4 diody LED w 1 wąskich pikselach LED Ściana wideo LED wyświetla dostawę do klientów
 • Soft & zaczynają sprzedawać elastyczne moduły LED 240 mm x 120 mm
 • Silu koncentruje się na badaniach i rozwoju na ścianach wideo UHD LED o małym rozmiarze piksela  

2018

 • Pierwsze badanie satysfakcji klienta dotyczące obsługi posprzedażowej produktów LED   wykazując ponad 90% satysfakcji z jakości i obsługi produktów
 • Silu`s 1.875mm, 2.0mm private   Wyświetlacze LED 240 mm x 240 mm są wybierane, akceptowane i rozpoznawane przez klientów
 • Silu otrzymuje nowe zamówienia powyżej 500 mln ² Wyświetlacze LED z Thai Garden, osłona gamy 3,0 mm, 4,0 mm i 16 mm.
 • Silu`s wynajem i staging produktów LED zaczyna sprzedawać na rynkach
 • Silu zarabia " jakość i niezawodność " wyróżnienia od technologii telewizyjnej, wideo krawędzi, cyfrowego wideo, wideo rządu i wykonawcy dźwięku i wideo

2017

 • Silu stał się firmą w LED   pole, aby przejść 6 milionów znak obrotu
 • Silu projektuje i produkuje   nowy wyświetlacz LED serii 2.0mm z pikselami do Nongnooch Garden   wyposażony w dużą ścianę wideo 4k
 • AOC wybiera wyświetlacze Silu LED do zestawów na stadion w Limie w Peru
 • Ogłoszenie zewnętrznego wyświetlacza LED Silu z podwójną kopią zapasową   z nowymi możliwościami stałego cyfrowego billboardu   klienci

2016

 • Firma technologiczna Silu i założenie zespołu.  

Dąż do Lidera Świata w   Produkt LED   Dostawca doświadczeń wizualnych

Uczynić świat bardziej wizualnym

Niezapomniane i użyteczne wizualizacje centrali, które rozwijają się w środowiskach naszych klientów, zawsze były naszą pasją. Dajemy naszym klientom możliwość zobaczenia: zdjęć, danych, reklamy, filmu, spektaklu, prezentacji, pulpitu nawigacyjnego, gry.   W ten sposób technologia wyświetlania tworzy wrażenia.  

Projektujemy z myślą o Tobie

W Silu wiemy, że nasi klienci mają marki do budowania, firmy do prowadzenia działalności, tworzenia rozrywki i własnych klientów, aby cieszyć się. Te wysiłki wymagają najwyższej jakości, niezawodności i wydajności wizualnej. Wyświetlanie informacji i zdjęć ma kluczowe znaczenie dla doświadczeń, które pomagamy i wyników biznesowych, które są produkowane.

Doświadczenie i wiedza fachowa po drugie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w technologii LED, technologii wyświetlania na płaskich ekranach, projekcji i przetwarzania, wnosimy głęboką wiedzę technologiczną do dużych wyzwań związanych z wizualizacją. Pomagamy Ci zrozumieć dostępne opcje technologiczne i przedstawić najnowsze i najlepsze oferty.

Na całym świecie i wszędzie

Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale są duże szanse, że już spojrzałeś na wyświetlacz LED Silu. Wierzymy, że Silu znajdziesz na telewizorach, w miejscach publicznych, takich jak lotniska i dworce kolejowe, w biurach korporacyjnych, sklepach detalicznych i na programach telewizyjnych na całym świecie.

Dzięki silnym operacjom globalnym obejmującym Azję, Amerykę Północną i Europę możemy zaspokoić potrzeby globalnych klientów.

Relacje z klientem

Gorąca linia: + 86-13717004700
Linia robocza: + 86-755-23243136
E-mail: saga@atsilu.com

Zostań członkiem Silu Team

Rozejrzyj się wokół siebie, a zauważysz, że jesteśmy na czele rewolucji. Dzięki naszym najnowocześniejszym technologiom i silnej pozycji rynkowej na ekscytujących rynkach, jest to idealny czas, aby stać się częścią tej branży i dołączyć do zespołu Silu, pomagając kształtować sposób, w jaki ludzie myślą i używają technologii wizualizacji teraz i do przyszłość.

Stwórz rzeczy

W tej dynamicznej branży cenimy członków zespołu, którzy angażują się w działania i pracę zespołową. Stawiamy na sukces naszych klientów i zapewniamy im niezrównane rozwiązania, szybkość reakcji i innowacyjność.

Traktujemy naszą pracę poważnie, ale nie bierzemy się zbyt poważnie, aby dobrze się bawić w pracy. Wysoko stawiamy nasze standardy, jesteśmy odpowiedzialni za naszą pracę i zdajemy sobie sprawę, że wszyscy nasi koledzy żyją poza pracą. Nie lubimy dramatu, chyba że jest na dużym ekranie i zachęcamy wszystkich do współpracy. Wygrywamy razem, a nie kosztem siebie nawzajem. Głośno wyrażamy nasze poglądy, aktywnie wspieramy decyzje i dążymy do naszych celów. Robimy to we właściwy sposób - etycznie i uczciwie - z nieustającym dążeniem do poprawy prowadzenia pojazdu. Mamy klientów, którzy zachwycają, rynki, które robią wrażenie, a ciągle zmieniający się krajobraz technologiczny do nawigacji - nie mamy czasu na nic mniejszego niż nasze najlepsze.

Zachęcamy do obejrzenia naszych stron z karierami i poznania naszych możliwości, jak to jest pracować w Silu oraz jak staramy się nagradzać i zatrzymywać utalentowanych ludzi.

Aktualne oferty pracy

Poznaj karierę w Silu lub jego filiach

Do wiadomości: Pan Lee

Tell: + 86-13717004700

Shake It
Shake It
Shake It
Shake It

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Profil fabryczny

marki : SILU

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 5000000-20000000

Rok założenia : 2016

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us