Billboard cyfrowy

Billboard cyfrowy

Billboard cyfrowy Krótkie wprowadzenie

Seria cyfrowych wyświetlaczy LED Silu jest wytrzymała, niezawodna i wodoodporna o stopniu ochrony IP65 + 00145 | pyłoszczelny   które dostarczają obrazy i filmy o wysokiej rozdzielczości z niezrównanymi poziomami jasności i kontrastu, co jest szczególnie przydatne na rynkach reklamowych o dużym formacie poza mediami domowymi (OOHM).

Nasz cyfrowy wyświetlacz LED z diodami LED jest wykonany z wysokiej jakości lamp LED SMD lub DIP, wysokowydajnych układów scalonych MBI 16-bitowych, prywatnej podwójnej kopii zapasowej o grubości 1,6 mm, stabilnego zasilacza marki Meanwell oraz stalowej lub aluminiowej obudowy LED.

* Cyfrowa tablica LED *

Billboard cyfrowy

* Zewnętrzna tablica wideo LED & LED reklamowe   Billboard *  

Billboard wideo LED

Zakres zewnętrznych billboardów cyfrowych dla opcji

Silu`s outdoor digital   dostępna jest seria wyświetlaczy billboardowych LED   w różnych zakresach pikseli, które pasują do wszystkich zastosowań reklamy zewnętrznej. Użytkownicy mogą zdecydować się na zastosowanie szafek LED z materiałów stalowych lub aluminiowych lub przednich i tylnych typów modułów LED   aby dopasować różne metody i miejsca instalacji.

Typowe zastosowania Wyświetlacz cyfrowy LED Billboard

Silu   Seria cyfrowych wyświetlaczy LED na zewnątrz generuje doskonały obraz przez cały czas, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym, oraz   były szeroko stosowane w ruchu drogowym, supermarkecie, stadionie gier sportowych, ulicach i parkach publicznych itp. w celu informowania o reklamach, obrazach i filmach.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link: LED Digital Billboard   i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us