Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED    Krótkie wprowadzenie

Silu`s indoor & Seria wyświetlaczy zewnętrznych LED jest coraz bardziej popularna na rynkach wizualizacji wysokiej klasy, które mają   ścisłe i bezproblemowe łączenie, dostęp z przodu iz tyłu, co oznacza led moduły,   zasilacz i kartę odbiorczą można łatwo wyjąć z przodu ściany wyświetlacza LED. Nasza wysoka rozdzielczość wewnątrz i na zewnątrz   Wyświetlacz LED może być lepszym i lepszym rozwiązaniem do wizualizacji, które pasuje do każdego wydarzenia i reklamy   okazje.

Nasza ściana wyświetlacza LED przynosi   wysoka częstotliwość odświeżania | jakość.

* Wynajem wyświetlaczy LED *

Wyświetlacz LED do instalacji wypożyczalni

* Naprawiono wyświetlacz LED *

Wyświetlacz LED do stałej instalacji

Seria produktów z wyświetlaczem LED do opcji

Silu oferuje wysokowydajne i wysokiej jakości wewnętrzne i zewnętrzne wyświetlacze LED w kilku konfiguracjach i   piksele pikselowe, które również można dostosować. Wybierz poniższe opcje i wyświetl dostępne modele.

Typowe zastosowania Indoor & Zewnętrzny wyświetlacz LED

Seria wydajnych wewnętrznych i zewnętrznych wyświetlaczy LED Silu obejmuje szereg   wspaniały produkt do wizualizacji LED do wszelkiego rodzaju festiwali, koncertów, dużych imprez lub spotkań, tematów koncertów, wydarzeń & wystawy,   digital signages,   transmisje sportowe,   pokazy filmów, gry wideo i tak dalej.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link: LED   Wyświetlacz i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us