Wyświetlacz LED przedniego dostępu

Wyświetlacz LED przedniego dostępu

Wyświetlacz LED przedniego dostępu Krótkie wprowadzenie

Silu`s Front Access LED Display   jest specjalnie zaprojektowany do wynajmu w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz stałych instalacji, ścian wideo LED, imprez wynajmu, DOOH (reklama) i powiązanych aplikacji. Seria wyświetlaczy LED ma możliwość obsługi przedniej, obsługi przedniej i dostępu z przodu, co oznacza, że ​​wyświetlacz LED jest łatwy i szybki w montażu i demontażu, operatorzy mogą łatwo utrzymać ekran LED z przodu dużej diody LED Wyświetlacz ścienny wideo.

Przedni wyświetlacz LED może zaoszczędzić czas i koszty instalacji i konserwacji.

* Wyświetlacze LED do konserwacji wewnętrznej *

Wyświetlacz LED przedniego dostępu do wnętrza

* Wyświetlacze LED do konserwacji zewnętrznej *

Zewnętrzny wyświetlacz LED konserwacji przedniej

Różne wyświetlacze LED z wyświetlaczem przednim dla opcji

Nasze wyświetlacze LED z dostępem od przodu są w tym   Wyświetlacze LED do konserwacji wewnętrznej i diody LED do konserwacji zewnętrznej z przodu, poniżej różnych skoków pikseli naszego   konserwacja przednia, wyświetlacze LED   są dla   wybory klientów i partnerów.

Typowe zastosowania Dostęp z przodu   Wyświetlacz LED

Firma Silu Technology opracowała i   zajmował się wielkoformatowym elektronicznym dostępem z przodu i na zewnątrz   Wyświetlacze LED w bardzo innowacyjny sposób, które są zazwyczaj wykorzystywane do celów masowego nadawania i reklamy   w przedstawieniach, teatrach, stadionach, stacjach telewizyjnych, imprezach wynajmu, centrach handlowych, budynkach komercyjnych itp.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link: Wyświetlacz LED przedni i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us