Wewnętrzny wyświetlacz LED

Wewnętrzny wyświetlacz LED

Wewnętrzny wyświetlacz LED Krótkie wprowadzenie

Seria wewnętrznych wyświetlaczy LED Silu jest szczególnie odpowiednia do różnych zastosowań wewnętrznych, które przyjmują super jakość oryginalnych materiałów i zaawansowanej technologii produkcji, wytwarzają niezawodne produkty LED, które nadają się do określonego zastosowania i nie niszczą, 16-bitowy wysoki kolor odświeżania przetwarzanie   Układy scalone i wysokopoziomowe lampy LED marki, dzięki którym dokładność redukcji kolorów osiąga 99%.

* Lekki wyświetlacz LED do wypożyczenia w pomieszczeniach *

Wewnętrzny wyświetlacz LED

* Naprawiono instalację wewnętrznej ściany wideo LED *

Wewnętrzna ściana wideo LED

Różne wyświetlacze LED z podziałką pikseli   dla opcji

Nasz wewnętrzny wyświetlacz LED może być używany do wynajmu imprez   rynek lub rodzaj stacjonarnej dużej ściany wideo LED. Gdy klient planuje wybrać odpowiedni i niezawodny produkt z wewnętrznym ekranem LED, może skontaktować się z nami, aby uzyskać   szczegółowe rozwiązania produktowe do wizualizacji, firma Silu Technology   zapewnia różnorodne piksele LED wewnętrzne wyświetlacze LED do wyboru naszych klientów i partnerów.

Typowe zastosowania Indoor   Wyświetlacz LED

Wewnętrzne wyświetlacze LED Silu są szeroko stosowane w punktach sprzedaży detalicznej, stacjach, lotniskach, stadionach, transmisjach, przemysłach rozrywkowych i są dostępne w różnych zakresach pikseli   aby dopasować wszystkie aplikacje wewnętrzne. Mogą także   mogą być wykorzystywane do innych stałych i wynajmowanych imprez i reklam, gdzie mogą być dostępne.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link: Indoor   Wyświetlacz LED i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us