Ekran LED do wypożyczenia

Ekran LED do wypożyczenia

Ekran LED do wypożyczenia Krótkie wprowadzenie

Silu`s rental Seria ekranów LED do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych gwałtownie rośnie w ostatnich latach, co jest rodzajem wyjątkowej wysokiej rozdzielczości   Wyświetlacze LED dzięki niezrównanej platformie przetwarzania wideo, konstrukcji mechanicznej i możliwości dostępu z przodu. Nasza seria ekranów LED do wypożyczania oferująca szybki czas instalacji, minimalne okablowanie, zmniejszone szczypanie i łatwość serwisowania, która idealnie nadaje się do branży wynajmu i postoju.

Nasz wyświetlacz LED zapewnia lepszą głębię przetwarzania kolorów 16 bitów, poziom szarości 65536, współczynnik kontrastu 5000: 1,   281 bilionów kolorów i ponad 3840 Hz częstotliwości odświeżania, które są obecnie standardowymi funkcjami technologicznymi naszych wyświetlaczy LED do wypożyczania.

* Wyświetlacz LED do wypożyczenia w pomieszczeniach *

Ekran LED do wynajęcia w pomieszczeniach

* Wyświetlacz LED do wypożyczenia na zewnątrz *

Wyświetlacz LED do wynajęcia na zewnątrz

Wynajem ekranów LED dla opcji

Seria ekranów do wypożyczenia Silu`s opiera się przede wszystkim na jakości wybranej, serwis po zamknięciu. Zapewniamy różne typy wynajmu wyświetlaczy LED do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych do wyboru przez klienta.

Typowe zastosowania Ekran LED do wypożyczenia

Silu`s   wynajem serii ekranów LED obsługuje zarówno wklęsłe & kąt wypukły w celu zainstalowania kreatywnych kształtów duża ściana ekranu wideo LED, która jest również przeznaczona do wysokiej klasy instalacji wewnętrznych lub zewnętrznych w salach konferencyjnych, muzeach, pomieszczeniach kontrolnych, studiach nadawczych lub do zastosowań detalicznych i reklamowych, dodatkowe   jako koncerty, pokazy mody, pokazy samochodowe, wystawy, konferencje, imprezy sportowe, gry, rozrywki, imprezy, wesela i wszelkiego rodzaju etapy.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link: Ekran LED do wypożyczenia i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us