Ściana wideo LED

Ściana wideo LED

Ściana wideo LED Krótkie wprowadzenie

Silu`s   Seria wyświetlaczy ściennych LED wideo zapewnia obrazy i filmy o wysokiej jakości,   jest skalowalność do montażu dowolnego rozmiaru i kształtu oraz doskonałe właściwości optyczne, które sprawiają, że treść wygląda świetnie pod każdym kątem, są również łatwiejsze w instalacji i zapewniają długą żywotność dzięki zaawansowanej technologii i innowacjom projektowym.  

Zapewniając oszałamiającą jakość obrazu z precyzyjnymi kolorami, nasza seria ścian wideo LED tworzy wyjątkowe wrażenia wizualne, które pozostają stałe w czasie, umożliwiając użytkownikom   aby zwiększyć LED   wyświetla czas pracy dzięki inteligentnym funkcjom i wysokiej niezawodności.

* Wewnętrzna ściana wideo LED & Wynajem wyświetlaczy wideo LED *

Wewnętrzna ściana wideo LED

* Wyświetlacz LED wideo na zewnątrz *

Zewnętrzna ściana wideo LED

Asortyment ścian wideo LED dla opcji

Seria ścian wideo LED Silu`s jest przeznaczona do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, które są   w kilku konfiguracjach dostosowywanych do wymagań klientów i partnerów, aby wybrać niezawodny produkt   poniżej i zobacz dostępne modele.

Typowe zastosowania Ekran wideo LED

Seria ekranów ściennych LED Silu`s ma współczynnik proporcji 16: 9, który pozwala każdemu pikselowi uzyskać dokładnie   popularne rozdzielczości, w tym full HD, 4K i mogą być konfigurowane w dowolnej konfiguracji ściany wideo   spełnić najszerszy zakres wymagań aplikacji, które   jest używany   szeroko w obiektach sportowych, przedstawieniach, touringach, scenografii, salach nadawczych i kontrolnych, w handlu detalicznym, wykonaniu i reklamie, wspierając zarówno wynajem wewnętrzny jak i zewnętrzny lub instalacje stałe.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link: Ściana wideo LED i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us