Produkt medyczny

Produkt medyczny

Produkt medyczny    Krótkie wprowadzenie

Produkt medyczny Silu   seria należy do rodzaju środków ochrony indywidualnej (PPE), które stanowią minimalną ochronę dla personelu w COVID-19   incydent. Różne maski na twarz, na przykład maska ​​na twarz N95, maska ​​na twarz KN95, jednorazowa medyczna maska ​​na twarz, jednorazowa cywilna maska ​​na twarz. Oraz inne, rękawiczki chirurgiczno-medyczne, odzież medyczno-chirurgiczna,   urządzenie podtrzymujące życie, przenośne elektrownie medyczne, testowany produkt COVID-19 i tak dalej.

* Maska na twarz N95 *

produkt medyczny

* Jednorazowa maska ​​chirurgiczna *

Produkt medyczny N95 Maska na twarz

Medyczne produkty ochronne dla opcji

Produkt medyczny    zapobiegać COVID-19

Silu Technology nie jest producentem do wytwarzania produktów, ale możemy uzyskać wszystkie produkty prosto od chińskiego producenta w pilnie potrzebnym okresie, a na pewno pobieramy niską cenę. Nie możemy tego zrobić zamiast   nasz główny biznes, ale w 00132 w okresie specjalnym wszyscy ponosimy odpowiedzialność   i musi zrobić coś, aby pomóc ludziom w zapobieganiu COVID-19 oraz w utrzymaniu ludzi żyjących na ziemi w zdrowiu i bezpieczeństwie.  

 " Jesteśmy w decydującym punkcie, 00132 | w ostatnich dniach liczba nowych przypadków zgłoszonych w pozostałej części świata przekraczała coraz więcej " , wszyscy powinniśmy wiedzieć, że po stronie pozytywnej jest ' s sygnał, że " kiedy stosujesz środki ograniczające rozprzestrzenianie się, tak jak robi to Chiny, faktycznie widzisz spadek liczby przypadków i ostatecznie można go ograniczyć. "   Z drugiej strony wzrost liczby przypadków w pozostałej części świata to prawdziwa zła wiadomość, a następnie dwie (strony) połączone, pokazuje, że w rzeczywistości znajdujemy się w bardzo delikatnej sytuacji, w której wybuch może iść w dowolnym kierunku, w oparciu jak sobie z tym poradzimy " , " Agresywne, wczesne środki mogą zapobiec przeniesieniu, zanim wirus znajdzie się na przodzie " .

Dlaczego warto wybrać technologię Silu?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie międzynarodowego importu i eksportu przemysłu. Wszystko, co robimy lub robimy, to podbić   wydajność dla ludzi na całym świecie w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych i życiowych w   wykorzystanie funduszy.  

Szybki link: Produkt medyczny   i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us