Produkt medyczny

Produkt medyczny

Produkt medyczny   Krótkie wprowadzenie

Produkt medyczny Silu   seria należy do rodzaju środków ochrony indywidualnej (ŚOI), które stanowią minimalną ochronę personelu w przypadku COVID-19   incydent. Różne maski na twarz, na przykład maska ​​na twarz N95, maska ​​na twarz KN95, jednorazowa medyczna maska ​​na twarz, jednorazowa cywilna maska ​​na twarz. I inne, jak rękawice medyczno-chirurgiczne, odzież medyczno-chirurgiczna,   urządzenie podtrzymujące życie, przenośne stacje medyczne, produkt testowy COVID-19 i tak dalej.

* Maska NIOSH Medical N95 *

Produkt medyczny Maska N95

* Jednorazowa maska ​​na twarz FDA *

Medyczna maska ​​chirurgiczna

* Maska Niosh N95 w kształcie kubka *

Maska w kształcie miseczki N95

 

Medyczne produkty ochronne dla opcji

Produkt medyczny   aby zapobiec COVID-19

Silu Technology nie jest producentem, który produkuje te produkty, ale wszystkie produkty możemy dostać prosto od chińskiego producenta w pilnie potrzebnym okresie i na pewno za niską cenę. Nie możemy tego zrobić zamiast   nasza główna działalność, ale   specjalnym okresie, wszyscy ponosimy odpowiedzialność   i musimy coś zrobić, aby pomóc ludziom zapobiegać COVID-19 i zapewnić ludziom, którzy żyją na Ziemi, zdrowie i bezpieczeństwo.  

" Jesteśmy w decydującym momencie,   w ciągu ostatnich dni liczba nowych przypadków zgłaszanych w innych częściach świata przekraczała coraz więcej " , wszyscy powinniśmy wiedzieć, że z pozytywnej strony jest ' jest sygnałem, że " Kiedy zastosuje się środki ograniczające, tak jak robią to Chiny, w rzeczywistości można zaobserwować spadek liczby przypadków i ostatecznie można go powstrzymać. "   Z drugiej strony, wzrost zachorowań w pozostałej części świata to prawdziwa zła wiadomość, a następnie połączenie obu (stron) pokazuje, że jesteśmy w bardzo delikatnej sytuacji, w której wybuch epidemii może iść w dowolnym kierunku, w oparciu o jak sobie z tym radzimy " , " Agresywne, wczesne środki mogą zapobiec przenoszeniu wirusa, zanim wirus zdobędzie przyczółek " .

Dlaczego warto wybrać technologię Silu?

Technologia Silu i jej zespół   Od ponad 10 lat zajmujemy się międzynarodowym importem i eksportem. Wszystko, co robimy lub zrobimy, to podbić   efektywność dla ludzi na całym świecie, aby zmaksymalizować korzyści ekonomiczne i życiowe w   wykorzystanie funduszu.  

Szybki link: Produkt medyczny   i Strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us