Zewnętrzny wyświetlacz LED

Zewnętrzny wyświetlacz LED

Zewnętrzny wyświetlacz LED Krótkie wprowadzenie

Zewnętrzne wyświetlacze LED z serii Silu są specjalnie zaprojektowane do wynajmu na zewnątrz i instalacji stałych, co jest   lepsze rozwiązanie do wizualizacji w   występy, branding, reklama i powiązane projekty i aplikacje. Nasza seria zewnętrznych ekranów LED jest oferowana w atrakcyjnej cenie bez kompromisów w zakresie wydajności i niezawodności, opierając się na naszym doświadczeniu z zaawansowanej technologii LED.

Zewnętrzne wyświetlacze LED mają klasę szczelności IP65 / IP67 * wodoodporną i pyłoszczelną, dostosowaną do warunków zewnętrznych, wysoką jasność gwarantującą wyraźną obserwację zawartości w słońcu.

* Billboard reklamowy LED *

Zewnętrzny wyświetlacz LED

* Zewnętrzna ściana wideo LED dla rynków wynajmu *

Wyświetlacz LED do wynajęcia na zewnątrz

Różne wyświetlacze LED z pikselami zewnętrznymi dla opcji

Zewnętrzny wyświetlacz LED   może być wykorzystany jako stacjonarna zewnętrzna tablica reklamowa LED lub rodzaj zewnętrznej ściany wideo LED do wynajmu imprez. Gdy klient planuje wybrać niezawodny produkt, potrzebuje   wiedzieć, jaki jest odpowiedni typ zewnętrznego wyświetlacza led.

Typowe zastosowania Zewnętrzny wyświetlacz LED

Silu`s outdoor   Seria wyświetlaczy LED   został już   różnie stosowany do reklamy zewnętrznej billboardy LED, oznakowania marek reklamowych, pokazy mody, wydarzenia związane z wynajmem, centra handlowe, stacje, lotniska, stadiony, wycieczki na zewnątrz & występy   oraz inne otwory wentylacyjne na zewnątrz, w których mogą być dostępne zewnętrzne wyświetlacze LED.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link: Outdoor   Wyświetlacz LED i strona główna

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny

Send Us an Email

contact us