Wyświetlacz LED do wypożyczenia na scenie Rozwiązanie do ściany wideo do wnętrz i na zewnątrz

Scena Wynajem LED Wyświetlacz wideo Ściana Rozwiązanie do wnętrz i na zewnątrz

Zastosowania rozwiązania do montażu na ścianie LED do montażu na ścianie obejmują głównie dwa pola:   Wypożyczalnia LED do montażu na scenie Ściana wideo do montażu na zewnątrz i na zewnątrz   Scena Wynajem LED Wyświetlacz wideo Ściana Rozwiązanie.

Rozwiązanie 1: Wewnętrzny wyświetlacz ścienny LED o wysokiej rozdzielczości

Kolorowy ekran LED o wysokiej rozdzielczości dla rynku wynajmu jest wykorzystywany głównie w wysokiej klasy dyskotekach rozrywkowych, dużych imprezach tanecznych, konferencjach mody, stacjach telewizyjnych, dużej sali konferencyjnej, głównym ekranie i głównym ekranie krajobrazowym w centrum scena audytorium itp.

Rozwiązanie do montażu na ścianie LED na scenie

Charakterystyka korzyści jest następująca:

(1) Wysoka gęstość, wysoka rozdzielczość.

(2) Posiada światłoczuły system sterowania, który może automatycznie regulować jasność ekranu wyświetlacza zgodnie ze zmianami oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Nie tylko oszczędza energię i chroni środowisko, znacznie obniża koszty operacyjne, ale także zwiększa akceptację publiczności.

(3) Produkt ma zestaw rozwiązań o niskiej mocy, które mogą zaoszczędzić 1/3 pierwotnej energii podczas pracy wyświetlacza, a ponadto znacznie obniżają koszty operacyjne.

(4) Wysoka częstotliwość odświeżania i wysoki poziom szarości sprawiają, że obraz wyświetlacza LED jest bardziej realistyczny, spełnia wymagania wysokiej jakości wizualnej do użytku komercyjnego, spełnia potrzeby fotografowania przy różnych okazjach i skutecznie zapobiega zjawisku migotania podczas fotografowania.

(5) Posiada funkcję korekcji jasności i koloru punkt po punkcie, co sprawia, że ​​obraz LED jest bardziej bogaty i spełnia wymagania wysokiej jakości wizualnej do użytku komercyjnego i może mieszać różne partie ekranów.

(6) Jest wyposażony w profesjonalny system przetwarzania dźwięku i obrazu, który obsługuje przetwarzanie różnych sygnałów na scenie, gwarantuje jakość przetwarzania sygnału i umożliwia odtwarzanie sygnałów obrazu o wysokiej wierności.

(7) Posiada funkcję podwójnego tworzenia kopii zapasowej na gorąco. Dwa komputery sterują jednocześnie jednym ekranem. Gdy jeden komputer ma problemy, inny komputer automatycznie przejmuje kontrolę, aby zapewnić normalne działanie ekranu.

(8) Z przenośną, ultra-cienką, szybką konstrukcją, dzięki której możesz zakończyć instalację i demontaż ekranu w krótkim czasie.

(8) Wspieraj linię sygnału, aby przesuwać się dowolnie, aby zaspokoić różne ustawienia i rozmieszczenie skrzynek, aby stworzyć różne efekty ekranu.

(9) Wyposażony w różne specyfikacje airboxa, jest wygodny do przechowywania i transportu pudła i odegrał bardzo dobrą rolę w ochronie wyświetlacza LED.

Wewnętrzny system kontroli wideo LED

Rozwiązanie 2: Zewnętrzny wyświetlacz ścienny LED o wysokiej rozdzielczości

Kolorowy wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości dla rynku wynajmu jest wykorzystywany głównie w ekskluzywnych przedstawieniach rozrywkowych, dużych imprezach okolicznościowych, konferencjach mody, stacjach telewizyjnych, koncertach DJ-skich, stadionach, imprezach wypożyczalni na świeżym powietrzu i głównym ekranie krajobrazowym wykorzystywanym w imprezy plenerowe itp.

Zewnętrzny system kontroli wideo LED

Charakterystyka korzyści jest prawie taka sama jak powyżej wyświetlaczy ściennych wideo LED wewnątrz pomieszczeń, następujące są dodatkowe funkcje i żądania:

(1) Wysoka jasność, wysoka rozdzielczość i wysokie odświeżanie

(2) Klasa szczelności IP65 wodoodporna i pyłoszczelna.

(3) Lekki panel LED z odlewanego ciśnieniowo materiału aluminiowego CNC.

(4) Lepszy system chłodzenia.

Szybki link do Wyświetlacz LED do montażu na ścianie Rozwiązanie do ściany wideo   i strona główna

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny
contact us