Wyświetlacz LED pojazdu reklamowego i jego zalety

Wyświetlacz LED pojazdu reklamowego i jego zalety

Samochód reklamowy LED prowadził samochód propagandowy Wyświetlacz LED samochodu wycieczkowego

Pojazd reklamowy LED, zwany także wyświetlaczem mobilnego pojazdu reklamowego LED, wyświetlaczem pojazdu reklamowego LED, wyświetlaczem reklamowym samochodu LED, jest produktem towarzyszącym rozwojowi branży LED w ostatnich latach. Samochód reklamowy LED może być wykorzystywany do promocji marki, pokazów talentów, sprzedaży na miejscu, imprez sportowych, koncertów, koncertów i tak dalej. W tętniących życiem punktach handlowych, dzielnicach mieszkalnych, placach, parkach i innych obszarach docelowi konsumenci są wyświetlani, wymieniani i interakcyjni na miejscu. Szeroki zakres reklamy może umożliwić klientom uzyskanie największego efektu rozpowszechniania reklamy.

Wyświetlacz pojazdu reklamowego LED

Wyświetlacz pojazdu reklamowego LED

Pojazd reklamowy w zewnętrznych miejscach publicznych poprzez formę reklamy, aby przekazać i promować ludzi, aby pozostawić bardzo głębokie wrażenie, może wzbudzić stosunkowo dużą uwagę, łatwiejszą do przyjęcia reklamę.

W porównaniu ze stałymi reklamami, pojazdy reklamowe o szerokim zasięgu, dużej powierzchni propagandowej i płynności mają swoje własne cechy.

Szczególnie nadaje się do otwarcia nowego sklepu, promocji nowego produktu, obchodów starego sklepu i innych działań.

Ściana wideo reklamowa mobilna LED

Samochodowy wyświetlacz wideo na ścianie

Samochód reklamowy LED ma następujące zalety:

1. Zachowaj niedogodności konstrukcyjne, takie jak szkody dla środowiska, korki, hałas itp.

2. Elastyczne i elastyczne pozycjonowanie, może wznosić się i opadać, nie ograniczając się do przestrzeni, tam, gdzie są działania, możesz grać w miejscach, gdzie są;

3. Treści naukowe i technologiczne, potężny, kolorowy wyświetlacz zewnętrzny, profesjonalna kolumna dźwiękowa, zaawansowana stacja FM, kontrola karoserii, sterowanie zewnętrzne i zdalne sterowanie, mogą być nadawane, transmitowane na żywo, wideo, na żywo, na żywo, transmisje wieloekranowe, praktyczne i niezawodny;

4. Wygodna i doskonała platforma komunikacyjna może zapewnić szeroką gamę usług dla publiczności, takich jak usługi informacyjne, wystawa kulturalna i rendering atmosfery.

5. Modny wygląd może poprawić ogólną jakość wszelkiego rodzaju działań w mieście.

6. Profesjonalna obsługa jest prosta i przejrzysta, kontrola komputera, poprawia nowoczesną atmosferę miasta, prowadząc do świadczenia bardziej profesjonalnych usług.

Wyświetlacz LED reklamy samochodowej

Krótkie wprowadzenie do wyświetlania reklam pojazdów LED:

1. Wyposażony w cichy generator diesla 15KW Cape.

2. Istnieją trzy kolorowe ekrany zewnętrzne po lewej i prawej stronie oraz ogon korpusu pudełka. Podwójne kolorowe ekrany i ekrany w jednym kolorze można dostosować. Lub jednostronny kolorowy ekran LED, jedna boczna kaseta i inna konfiguracja.

3. Kolorowy ekran jest kontrolowany przez hydrauliczny system podnoszenia, z czterema stałymi nogami hydraulicznymi pod podwoziem.

4. Wnętrze wózka wykonane jest z płyty aluminiowej. Zainstalowano oświetlenie, gniazda zasilania, panele rozdzielcze i zewnętrzny zasilacz 380V. Spódnice są zamknięte pod dwoma bokami wagonu.

5. Zewnętrzny panel LED karetki to P5.P6.P8.P10, pełnokolorowy ekran o wysokiej jasności, stabilnej wydajności, odporności na uderzenia, wodoodporny i wstrząsoodporny, w tym system sterowania (komputer, szafa rozdzielcza, audio).

6. Wózek ma prostokątną kwadratową konstrukcję ramy rurowej.

7. Scenę można zbudować ręcznie przed ekranem wyświetlacza LED.

Szybki link do Wyświetlacz LED pojazdu reklamowego i strona główna

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny
contact us