Projekty LED na lotnisku

Projekty wyświetlaczy LED na lotnisku

Jakiego rodzaju wyświetlacz LED może być używany na lotniskach? wielu i wielu użytkowników chce to wyraźnie poznać. Porozmawiajmy teraz o wyświetlaczach LED na lotniskach.

 

Gratulujemy najpierw, że Grupa SILU wygrała ponad 1000 m2 projektów wyświetlaczy LED w Indonezji, niektóre wyświetlacze ledowe P4mm do użytku wewnętrznego, niektóre P10mm do użytku na zewnątrz, a niektóre są ekranami do spawania LCD   do użytku w pomieszczeniach.

 

W przypadku wyświetlaczy LED do użytku w pomieszczeniach powinniśmy wiedzieć, gdzie zostanie zainstalowany wyświetlacz LED i co użytkownik chce wyświetlić na wyświetlaczu LED? Po otrzymaniu odpowiedzi na 2 pytania będziemy mieć na uwadze rozwiązanie. Na przykład wewnętrzny wyświetlacz LED na lotnisku może być używany do wyświetlania filmów reklamowych, informacji o lotach, informacji o ruchu itp. Wyświetlacz LED zostanie zainstalowany w lub przeciwko   ściany, więc   Wyświetlacz LED   powinno być utrzymane   od strony czołowej, to jest kluczowy punkt, niż zawsze, upewnimy się, że pasażerowie mogą przeczytać treść wyczyść   to, co widać na wyświetlaczach LED, tak że piksel wyświetlacza LED na lotnisku będzie wynosił około 4 mm, co oznacza, że ​​pasażerowie mogą odczytać zawartość w odległości od 2 mitres do 10 metrów, to podstawowe żądanie rozwiązania LED Display. Tymczasem wyświetlacze LED powinny być   produkty na najwyższym poziomie, ponieważ czas pracy będzie dłuższy niż 18 godzin   dzień pracy przez 7 dni, więc diody LED, których będziemy używać, muszą być typu jakości i funkcji.

 

Dla zewnętrznych wyświetlaczy LED, zainstalowanych jak billboardy w lub poza   lotnisko (wyświetlacz LED na lotnisku), są one używane głównie do wyświetlania filmów reklamowych lub zdjęć dla pasażerów, którzy przyjeżdżają i wyjeżdżają, więc wyświetlacz LED powinien uzyskać odległość widzenia od 10 metrów do 100 metrów, wodoodporne i pyłoszczelne są podstawowymi żądaniami Jeśli lotnisko znajduje się blisko oceanu, powinniśmy uznać żelazną szafkę za antykorozyjną. Konwencjonalne wyświetlacze LED mogą być używane jako billboardy zewnętrzne, zwłaszcza użytkownicy mają wysoką jakość i konfigurację   żądanie.

 

W przypadku ściany wideo LCD, która może być zainstalowana w sterowni władz lotniska, ekran powinien być używany razem z CCTV.   Nie będziemy   wybierz małe wyświetlacze LED o pikselach pikselowych zamiast wyświetlaczy LCD w celu uwzględnienia kosztów.

 

Poczekajmy teraz   i wkrótce zobacz zdjęcia ukończonego projektu.

Projekty wyświetlaczy LED na lotnisku

Projekty wyświetlaczy LED na lotnisku

Projekty wyświetlaczy LED na lotnisku

Wyświetlacz LED na lotnisku Ekran LED na lotnisku Projekty LED wideo na lotnisku

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny
contact us