Jak znaleźć dostawcę LED w Chinach?

Jak znaleźć dostawcę LED w Chinach?

Chiny są jednym z wiodących światłowodowych koncentratorów i wyświetlaczy LED oraz ich diod LED   przemysł wyrobił sobie markę na całym świecie ze względu na wysokiej jakości produkty. Ponadto przemysł jest nasycony kilkoma producentami LED, którzy nieustannie konkurują ze sobą pod względem najlepszych produktów. Dlatego, jeśli chcesz importować diody LED, Chiny są jednym z najlepszych miejsc, aby je zdobyć.

 

Mając to na uwadze, znalezienie   Firma LED w Chinach nie jest łatwym zadaniem. Jak już wspomniano, rynek jest nasycony niezliczonymi firmami LED, które mogą sprawić, że wybór najlepszego będzie trudnym zadaniem. Ponadto znalezienie dobrej diody LED   firma może być dość myląca, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie odwiedzałeś Chin. Ale nie pozwól, aby to zniechęciło, ponieważ ten artykuł zawiera przewodnik krok po kroku, jak zdobyć najlepszego dostawcę / firmę LED w Chinach.

 

Jak znaleźć niezawodnego dostawcę LED w Chinach?

1. Kanał do źródła

Jak znaleźć dostawcę LED w Chinach

 

Pierwszym krokiem do znalezienia dobrej firmy LED jest najpierw zidentyfikowanie kanału, z którego można uzyskać listę firm działających w Chinach. Istnieje kilka kanałów, których możesz użyć do tego celu, ale najlepsze to:

 

a) Google

 

Jedną z najlepszych platform do wykorzystania w poszukiwaniu firm LED w Chinach jest wyszukiwarka Google. Po wyszukaniu diody LED   eksporter producenta dostawcy firmy w Chinach, możesz znaleźć listę kilku firm, które możesz rozważyć. Aby uzyskać najlepsze wyniki, sprawdź wszystkie firmy, które pojawiają się na stronach od 1 do 5 wyników wyszukiwania & ndash; tutaj znajdziesz firmy z doskonałymi rankingami w wyszukiwarkach Google.

 

b) Platformy B2B

 

Platformy B2B są świetnymi miejscami do szukania, jeśli potrzebujesz niezawodnej firmy / producenta / dostawcy / dostawcy / eksportera. Jeśli chodzi o firmy LED, niektóre z najlepszych platform B2B, z których można korzystać, to Alibaba.com, Globalsource.com i MadeInChina.com.

 

c) Platformy danych niestandardowych

 

Jeśli szukasz tylko najlepszych firm LED w Chinach, jednym z najlepszych miejsc do oglądania są niestandardowe platformy danych. Platformy te dostarczą Ci informacji o najlepszych producentach, dostawcach, firmach, sprzedawcach i eksporterach LED   produkty.

 

Uwaga: Niestandardowe platformy danych to witryny premium, w których płacisz abonament lub opłatę za dostęp do informacji o firmach. Dlatego powinieneś być przygotowany na wydawanie pieniędzy podczas korzystania z tych platform. Jeśli jednak nie chcesz płacić opłaty za dane niestandardowe, możesz skontaktować się ze mną, a ja po raz pierwszy udostępnię ci informacje, bezpłatnie.

 

d) Platformy wystawowe

 

Kolejne świetne miejsce do znalezienia firm LED na chińskich platformach, które oferują wystawy. Platformy te zawierają produkty różnych firm z całego świata, a w Chinach można znaleźć wiele firm LED.

 

e) Zalecenie od przyjaciół i rodziny

 

Możesz również znaleźć firmy LED w Chinach, prosząc o rekomendacje od przyjaciół i krewnych. Możesz także poprosić ich, aby polecili świetną platformę, której możesz użyć do pozyskania dobrej firmy. Może to pomóc zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku (a nawet pieniędzy), a także zapewnić świetną listę firm LED do rozważenia.

 

f) Żółte strony

 

Yellow Pages to jedna z najlepszych platform do znalezienia firmy. I choć istnieją wątpliwości, czy ludzie nadal korzystają z Yellow Pages, wiele firm i firm z całego świata nadal używa go do celów reklamowych. Yellow Pages ma nawet platformę internetową YellowPages.com, w której możesz szukać firm LED w Chinach.

 

g) Outsourcing

 

Jeśli nie chcesz spędzić kilku godzin na poszukiwaniu firmy LED w Chinach, możesz zlecić to zadanie innym osobom za opłatą. Niektóre z najlepszych platform, na których można zlecić zadanie znalezienia firm LED w Chinach   oraz wiele innych stron internetowych, na których możesz zamieścić ogłoszenie.

Dostawca ścian wideo LED

 

2. Sprawdź kwalifikacje firm

 

Teraz, gdy znalazłeś listę firm LED, które możesz wziąć pod uwagę przy zamówieniu, następnym krokiem jest weryfikacja kwalifikacji każdej firmy. Pomoże Ci to zawęzić opcje i zapewnić, że pozostaną ci tylko wiarygodne i godne zaufania firmy. Poniżej przedstawiono, w jaki sposób możesz zweryfikować kwalifikacje firm, które znajdziesz w kroku 1 powyżej.

 

a) Wyszukiwanie firm`   informacje na Whois.com

 

Whois.com oferuje historię stron internetowych znalezionych w Internecie. Dlatego też, jeśli firmy, które rozważasz, mają obecność online, Whois.com jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia.

 

b) Wyszukiwanie firm & rsquo; informacje w Archive.org

 

Archive.org to kolejne świetne miejsce do wyszukiwania informacji o firmach, które rozważasz. Zawiera szczegółowe informacje o różnych firmach z całego świata. Dlatego możesz dowiedzieć się, czy firmy, które rozważasz, zajmują się produktami LED, skąd działają, jak długo trwają w biznesie itp.

 

c) Płacenie za dane niestandardowe firm

 

Niestandardowe platformy danych opisane w (1. C) powyżej mogą również pomóc w weryfikacji kwalifikacji rozważanych firm. Platformy te zawierają informacje, takie jak sprzedawane produkty, obszar działania, czas działania firmy, historię danych eksportowych itp. Dzięki temu możesz dowiedzieć się, czy firma, którą rozważasz, jest wiarygodna, czy nie.

 

d) Korzystanie z Google Street View

 

Wyszukując firmy w kroku 1 powyżej w Google Street View, możesz zobaczyć i zweryfikować, gdzie się znajdują. Informacje mogą również pomóc w oszacowaniu wielkości firmy.

 

e) Przeprowadzanie wyszukiwania grafiki Google

 

Innym świetnym pomysłem na zdobycie informacji o firmach LED, które rozważasz, jest użycie wyszukiwarki obrazów Google. Po prostu wyszukując firmy, które rozważasz na Google Image, znajdziesz ich zdjęcia, ich siedzibę główną, kluczowe osoby, sprzedawane produkty itp.

 

f) Wyszukiwanie firm na Facebooku, YouTube i innych portalach społecznościowych

 

Obecnie większość firm wykorzystuje Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn i inne sieci społecznościowe do reklamowania swoich marek. Profile mediów społecznościowych tych firm zazwyczaj zawierają ważne informacje, takie jak lokalizacja, produkty i usługi, które oferują, jak długo trwają w biznesie i wiele więcej. Dlatego wyszukiwanie firm LED, które rozważasz w mediach społecznościowych, jest jednym z najlepszych sposobów sprawdzenia, czy są one legalne.

 

g) Outsourcing prac due diligence profesjonalistom

 

Weryfikacja kwalifikacji każdej z powyższych firm jest zadaniem łatwiejszym niż powiedziane. Na szczęście możesz zlecić to zadanie profesjonalnej firmie / firmie zajmującej się dochodzeniem biznesowym. Badacze, których zatrudniasz, dostarczą szczegółowych informacji o firmach Led, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu i wysiłku.

 

h) Lot do Chin i osobista wizyta w firmie

 

Wreszcie, najskuteczniejszym sposobem sprawdzenia kwalifikacji firm LED, które wybrałeś w kroku 1, jest osobista wizyta w Chinach i zwiedzanie każdej z firm. W ten sposób będziesz mógł znaleźć dla siebie, gdzie znajdują się firmy, oferowane produkty i inne ważne informacje, które powiedzą ci, czy są legalne, czy nie.

 

3. Zapoznaj się z diodą LED  

Wyświetlacz LED

 

Po sprawdzeniu, czy wybrane przez Ciebie firmy są legalne (i uderzające w to, co nie jest), następnym krokiem do znalezienia właściwej firmy jest zapoznanie się ze światem LED. W ten sposób otrzymasz wszystkie informacje potrzebne do uzyskania informacji o diodach LED, ułatwiając tym samym proces wyboru właściwej firmy. Pomoże to również zapewnić wybór firmy, która oferuje wysokiej jakości diody LED   produkty wytwarzane przy użyciu odpowiednich technologii i procesów.

 

Poniżej przedstawiamy kilka sposobów uzyskania dodatkowych informacji o diodach LED:

 

a) Czytanie diody LED   magazyn & ndash; możesz znaleźć i pobrać te czasopisma online za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Alternatywnie można kupić drukowane kopie (papier) najlepszych czasopism LED.

 

b) Wyszukiwanie & bdquo; proces LED & rdquo; w Google i / lub YouTube & ndash; Dzięki temu uzyskasz dostęp do wielu artykułów informacyjnych, artykułów i filmów o diodach LED, które pomogą Ci lepiej zrozumieć proces.

 

c) Odwiedzanie forów LED & ndash; Fora LED to inne świetne platformy, na których można dowiedzieć się więcej o diodach LED. Na tych forach możesz kontaktować się z ekspertami z sektora LED, którzy mogą dostarczyć szczegółowych informacji o diodach LED. Możesz nawet wysyłać wszelkie pytania dotyczące procesu i otrzymywać bardzo pouczające odpowiedzi.

 

d) Zwiedzanie lokalnej fabryki lub sklepu LED & ndash; jaki lepszy sposób na poznanie diody LED poza źródłem? Odwiedzając lokalną fabrykę lub sklep LED, możesz dowiedzieć się z pierwszej ręki wszystkiego, co musisz wiedzieć o diodach LED.

 

e) Informacje o outsourcingu & ndash; Nie chcesz spędzać godzin na wyszukiwaniu informacji o diodach LED? Co powiesz na kogoś, kto znajdzie potrzebne informacje? W ten sposób zaoszczędzisz dużo czasu i wysiłku oraz uzyskasz dostęp do wysokiej jakości, pouczających informacji o procesie LED.

Dostawca wyświetlacza LED

 

4. Skontaktuj się z firmami

Ekran LED

 

Wybrałeś kilka firm LED, które rozważają, weryfikują swoje kwalifikacje i zapoznały się z procesem LED. Co dalej?

 

Następnym krokiem do znalezienia właściwej firmy LED w Chinach jest skontaktowanie się z wybranymi przez Ciebie firmami. Kontaktowanie się z tymi firmami pomoże Ci dowiedzieć się więcej na ich temat, co zlikwiduje wszelkie wątpliwości dotyczące ich kwalifikacji. Będziesz mógł również dowiedzieć się, czy oferowane przez nich produkty są odpowiednie dla Ciebie, niezależnie od tego, czy są wysyłane do Twojego kraju, czy nie, a więc nie.

 

Poniżej przedstawiamy niektóre metody, których możesz użyć, aby skontaktować się z firmami:

 

a) Kontaktowanie się z nimi przez telefon lub e-mail

 

b) Odwiedzanie oddziałów zlokalizowanych w Twoim kraju lub regionie. Alternatywnie możesz udać się do Chin osobiście i odwiedzić ich siedzibę główną.

 

c) Zapraszanie przedstawicieli handlowych do swojego kraju

 

d) Odwiedzanie ich na wystawach, wystawach i konferencjach, w których uczestniczą

 

5. Porównaj firmy i złóż zamówienie

 

Już teraz zawęziłeś opcje dla firm LED. Jednak nadal będziesz musiał rozważyć kilka firm. W tym kroku porównasz wszystkie pozostałe firmy, aby określić, które z nich jest najlepsze.

 

Najlepszym sposobem na porównanie pozostałych firm jest złożenie przykładowego zamówienia, aby można było porównać takie rzeczy, jak jakość produktów, ceny i inne ważne czynniki. Poniżej znajduje się spojrzenie na to, jak możesz to zrobić:

 

a) Najpierw zacznij od wyboru około trzech firm z listy pozostałych firm LED

 

b) Zapewnienie im wymagań dotyczących zamówienia, tj. pożądana jakość diod LED wymagała certyfikacji i norm bezpieczeństwa oraz przepisów, a także preferowanego czasu realizacji zamówienia (czas potrzebny firmie na dostarczenie zamówienia po złożeniu zamówienia)

 

c) Jeśli firmy mogą spełnić Twoje wymagania, możesz złożyć zamówienie przykładowe i porównać doświadczenia wszystkich firm

 

d) Powtórz ten proces około jednego lub dwóch razy, aby dowiedzieć się, która firma jest najlepsza spośród pozostałych.

 

6. Wybierz preferowaną firmę

 

W powyższych 5 krokach pojawi się lista kilku firm LED, które możesz rozważyć przy zamówieniu, zweryfikować ich kwalifikacje, zapoznać się z procesem LED, skontaktować się z najlepszymi firmami, a następnie porównać ich produkty i usługi . W ten sposób możesz wybrać jedną firmę, która jest odpowiednia dla produktów LED, które zamierzasz importować z Chin.

Jak znaleźć dostawcę LED w Chinach?

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny
contact us