Rozwój technologii wyświetlania 3D LED na ekranie wyświetlacza LED

Technologia wyświetlania 3D LED Rozwój na ekranie wyświetlacza LED

Kluczowym problemem do rozwiązania w przypadku zastosowania technologii podziału czasu w systemie wyświetlania LED jest synchronizacja. Teraz rozwiązania tego problemu zostały przedstawione poniżej. W celu zastosowania technologii podziału czasu do systemu wyświetlania LED wideo 3D LED należy dodać nadajnik bezprzewodowy i okulary synchroniczne stereo.

Bezprzewodowe urządzenie nadawcze jest połączone z komputerem i zbiera wyświetlany sygnał ramki. Moduł dodatkowego opóźnienia może ustawić sygnał ramki lewego i prawego oka na pewne opóźnienie trybu transmisji bezprzewodowej i wysłać go przez bezprzewodowy moduł nadawczy.

Technologia wyświetlania 3D LED

Blok może wykorzystywać moduł nadawczy na podczerwień lub moduł Bluetooth. Bezprzewodowy moduł odbiorczy synchronicznych okularów stereo obejmuje prawe oko widza po otrzymaniu sygnału synchronizacji ramki lewego oka i lewego oka widza po otrzymaniu sygnału synchronizacji ramki prawego oka.

Ciągły obraz jest syntetyzowany przez wykorzystanie tymczasowych cech ludzkiego wzroku. Po obliczeniu odstępu między sygnałem synchronizacji ramki generowanym przez komputer a czasem odświeżania ekranu wyświetlacza, wartość jest przypisywana do modułu opóźniającego modułu nadajnika bezprzewodowego, który rozwiązuje problem synchronizacji między okularami stereo a ekranem wyświetlacza LED .

Inną kwestią, o której warto wspomnieć, jest to, że zdolność ludzkiego oka do reagowania na ciągłe obrazy wynosi 24 klatki na sekundę, więc używając technologii podziału czasu, musimy ustawić częstotliwość klatek źródła wideo na więcej niż 48 klatek, co można łatwo osiągnąć dla ogólnych urządzeń wyświetlających.

Koszt jest niski, więc konieczne jest tylko dodanie dwóch urządzeń, aby uzyskać lepsze rozwiązanie dla wyświetlacza LED wyświetlacza 3D LED.

Wyświetlacz LED obrazu 3D

Rozwój technologii wyświetlania 3D LED na ekranie wyświetlacza LED

Technologia dzielenia czasu może wyświetlać efekt 3D ekranu LED, niezależnie od tego, czy w efekcie ekranowym 3D z ekranem LED wideo w ekonomicznej aplikacji technologii wyświetlania 3D na ekranie wyświetlacza LED ma pewne zalety, obecny obraz stereo stopniowo ujawnia 3D ekran wideo LED wyświetla tajemniczą zasłonę, ale jak lepiej wyświetlać obraz 3D i jak sprawić, aby widz widział obraz 3D w prostszy sposób, jest wciąż nieznany. Aby osiągnąć ten cel, potrzebny jest wyświetlacz LED siatki. W podsumowaniu,

Źródło programu i technologia separacji kolorów, technologia spektroskopii lub technologia siatki stosowane w technologii podziału czasu są różne. Każda ramka ma tylko jedno zdjęcie dla lewego oka lub prawego oka. Dlatego obrazy lewego oka i prawego oka nie są powtarzane na przykładzie 4, ale są ciągłe. Lewy i prawy obraz to dwa nieco inne zdjęcia. Lewe obrazy są przekazywane do lewego oka przez poprzednią klatkę, a prawe zdjęcia do prawego oka przez drugą ramkę. Następnie obrazy z 3D głębi pola powstają w wyniku fuzji w ludzkim mózgu.

Technologia dzielenia czasu może widzieć światło tylko w jednym oku w dowolnym momencie, ale nie traci jasności z powodu wizualnych tymczasowych cech ludzkich oczu, a technologia podziału czasu nie musi mieć nic wspólnego z oryginalnym systemem wyświetlania LED.

Obrazy stereo można jednak oglądać bez okularów, ale są pewne wymagania dotyczące pozycji widza; pozostałe trzy sposoby nie mogą być dotychczas oddzielone od pomocy okularów, więc mogą wyświetlać efekty 3D, ale efekt 3D   Wyświetlacz LED nie nadaje się do zastosowań zewnętrznych zgodnie z jego zasadą, takich jak kina, centra handlowe, konferencje w wielu zastosowaniach wewnętrznych.

Ekran LED z efektem 3D

Sale i tak dalej to miejsca, w których mogą pokazać swoje umiejętności. Oczekuje się, że w niedalekiej przyszłości ekran wyświetlacza LED, który może wyświetlać obrazy 3D, może być rozwijany coraz bardziej dojrzały, aw końcu uprzemysłowiony w oczach ludzi.

Szybki link do   Rozwój technologii wyświetlania 3D LED na ekranie wyświetlacza LED i stronie głównej

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny
contact us