Przezroczysty wyświetlacz LED Ściana wideo Projekt i rozwiązanie

Przezroczysty wyświetlacz LED Ściana wideo Projekt i rozwiązanie

Przez kilka lat rozwoju przezroczysty ekran staje się coraz bardziej stabilny, a rynek aplikacji stopniowo nabiera kształtu. Wśród nich zdecydowana większość to aplikacje komercyjne. Jak więc można lepiej wykorzystywać przezroczyste wyświetlacze LED w kompleksach komercyjnych?

I. Informacje o tle dla przezroczystego wyświetlacza LED

Pod koniec ubiegłego wieku narodził się pełnokolorowy wyświetlacz LED, który był genialny, ale tradycyjny ekran był ciężki i krytykowany. Następnie główni producenci ulepszyli technologię swoich produktów, promowali narodziny kurtyny prętowej, polegając na 10% - 50% przepuszczalności, lżejszej i cieńszej wydajności tradycyjnego ekranu, który ma pewien wpływ. Dziesięć lat temu segmentacja rynku doprowadziła do pojawienia się ekranów sieci. Chociaż współczynnik penetracji nie poprawił się, stosunek opłacalności jest dobry. Ciągły rozwój i ewolucja technologii przyczyniły się do powstania przejrzystego ekranu. Przezroczysty ekran LED jest nowością w ostatnich latach. Silu poświęcił się badaniom i rozwojowi oraz produkcji przezroczystego ekranu od 2015 r. Ma 4 lata historii i zgromadził bogate doświadczenie w realizacji projektów.

Przezroczysty wyświetlacz LED Ściana wideo Projekt i rozwiązanie

II. Zastosowanie przezroczystego ekranu w kompleksie handlowym

1. Zastosowanie szklanej ściany osłonowej

Zastosowanie szklanej ściany osłonowej jest jednym z najczęstszych zastosowań przezroczystego ekranu LED, a wraz ze wzrostem popularności szklanej ściany osłonowej zastosowanie znacznie wzrosło. Struktura szklanej ściany osłonowej jest bardziej złożona, co zasadniczo dzieli się na konstrukcje oparte na punktach, komponentach i całych szybach. Najlepszy czas na interwencję przezroczystego ekranu to ukończenie projektu szklanej ściany osłonowej. Dzięki wstępnemu planowaniu szklanej ściany osłonowej można lepiej zintegrować przezroczysty ekran i szklaną ścianę osłonową.

Przezroczysty wyświetlacz LED ma wysoką przepuszczalność, zielony i oszczędność energii. Może być stosowany w połączeniu ze szklaną ścianą osłonową. Można go zainstalować niewidocznie bez wpływu na oświetlenie i linię widzenia w pomieszczeniu, aby uzyskać efekt rozjaśnienia szklanej ściany osłonowej. Uczestniczy w oknie wystawowym, które ma kluczowe znaczenie dla architektury i ma silny komercyjny smak. Z perspektywy ściany kurtynowej i nowych nośników, jest to czynnik wiodący, integruje wspaniały blask z koncepcją architektury, zachowuje czystość architektonicznej fasady i uzupełnia nieskończoną kontynuację komercyjnego życia wystawowego.

2. Zastosowanie wewnętrznego atrium

Zastosowanie w atrium wewnętrznym jest popularną metodą aplikacji w ostatnich latach. Przezroczysty ekran zainstalowany w pozycji atrium ma zaawansowane piękno artystyczne, modę, atmosferę i smak. Przezroczyste wyświetlacze LED były często wykorzystywane jako główny element zainteresowania najlepszych projektantów na świecie, aby poprawić smak i styl prac. Przezroczysty ekran Silu rozwiązuje w sposób kreatywny problemy wyświetlacza LED typu sufitowego, takie jak ograniczona nośność, analiza naprężeń przestrzennych, bezpieczeństwo techniczne, wysoki koszt instalacji, złożona konstrukcja stalowa i tak dalej. To sprawia, że ​​sufitowy wyświetlacz LED atrium jest piękniejszy, tak jak dzieła sztuki.

Podnoszenie Atrium Przezroczysty ekran, bez względu na to, czy jest oświetlony, czy nie, jest widoczny gołym okiem, dlatego więcej uwagi poświęca się estetyce i wzornictwu, większej dbałości o kształt i wyjątkowość, tworząc nową etykietę ekranu kosmicznego. Zajmuje się środowiskiem i sztuką dekoracyjną jako tematem, integruje budynki komercyjne, działalność gospodarczą, reklamę i inne aspekty, skutecznie kształtuje wizerunek marki przedsiębiorstw, pomaga reklamować towary i stał się tymczasowym nowym modelem marketingu i promocji.

Przezroczysty wyświetlacz LED

3. Zastosowanie szyby sklepowej

Zastosowanie okien szklanych to przezroczyste zastosowanie dużych szyb i szkła podłogowego. Sceny to głównie sieci sklepów z marką, sklepy z zegarkami, sklepy z biżuterią, restauracje i tak dalej. Ze względu na ograniczenie rozmiaru środowiska, obszar instalacji przezroczystego ekranu używanego w szklanym oknie nie jest duży, a odstępy pikseli z większą przejrzystością są często używane. Jednocześnie środowisko aplikacji zwykle musi uwzględniać przepuszczalność, dlatego odstęp poziomy i pionowy jest często inny. Przezroczysty szklany ekran LED zmienił tradycyjny tryb propagandowy szyby, zmieniając tryb reklamy ze statycznej na dynamiczną i przekazując konsumentom wizualne informacje o wysokiej rozdzielczości. Prezentacja sklepów jest na pierwszy rzut oka, co znacznie poprawia wskaźnik wejścia do sklepu i wskaźnik rotacji.

Przezroczysty wyświetlacz LED Silu ma zalety wysokiej przezroczystości, niewidocznej instalacji, energooszczędności, oświetlenia nieekranującego i tak dalej. Może dostosować rozmiar i kształt szklanej ściany kurtynowej, łatwo dopasować do wszystkich rodzajów szklanych ścian osłonowych i ma silne zdolności adaptacyjne. W przyszłości przezroczysty wyświetlacz LED będzie szerzej stosowany w dziedzinie kompleksów komercyjnych, a jego potencjał rozwojowy jest ogromny. (Przezroczysty wyświetlacz LED Ściana wideo Projekt i rozwiązanie)

Przezroczysty ekran LED okna szklanego

Ekran siatki LED i ekran kurtynowy LED

Ekran siatkowy LED i ekran kurtynowy LED stosowane są głównie w głównym ekranie wyświetlacza LED, głównym ekranie krajobrazu i olśniewającym efekcie w centralnym etapie wydajności w pomieszczeniach.

Charakterystyka:

(1) Wyświetlacz o wysokiej gęstości i wysokiej rozdzielczości;

(2) Posiada światłoczuły system sterowania, który może automatycznie regulować jasność ekranu wyświetlacza zgodnie ze zmianami oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Nie tylko oszczędza energię i chroni środowisko, znacznie obniża koszty operacyjne, ale także zwiększa akceptację publiczności.

(3) Produkt ma zestaw rozwiązań o niskiej mocy, które mogą zaoszczędzić 1/3 pierwotnej energii podczas pracy wyświetlacza, a ponadto znacznie obniżają koszty operacyjne.

(4) Ma wysoką częstotliwość odświeżania i wysoki poziom szarości, co sprawia, że ​​wyświetlacz LED jest bardziej realistyczny, spełnia wymogi wysokiej jakości wizualnej do użytku komercyjnego, spełnia potrzeby fotografowania przy różnych okazjach i skutecznie zapobiega zjawisku migotania podczas fotografowania.

(5) Posiada funkcję korekcji jasności i koloru punkt po punkcie, która może wzbogacić ekran wyświetlany przez diody LED, spełnić wymagania wysokiej jakości wizualnej do użytku komercyjnego i sprawić, że różne partie ekranów będą mieszane;

(6) Jest wyposażony w profesjonalny system przetwarzania dźwięku i obrazu, który obsługuje przetwarzanie różnych sygnałów na scenie, gwarantuje jakość przetwarzania sygnału i umożliwia odtwarzanie sygnałów obrazu o wysokiej wierności.

(7) Posiada funkcję podwójnego tworzenia kopii zapasowej na gorąco. Dwa komputery sterują jednocześnie jednym ekranem. Gdy jeden komputer ma problemy, inny komputer automatycznie przejmuje kontrolę, aby zapewnić normalne działanie ekranu.

(8) Jest nie tylko wygodny w instalacji i demontażu, ale także ekonomiczny, odpowiedni dla dużego etapu produkcji.

(9) Charakteryzuje się lekką, cienką, grubą i przezroczystą konstrukcją, wygodną instalacją, odpornością na wiatr i deszcz, dużą powierzchnią krajobrazu i nadaje się do upiększania środowiska.

(10) Ekran kurtynowy jest łatwy w instalacji, odporny na wiatr i deszcz, nadaje się do wielkoskalowej transformacji krajobrazu i koloru, i stał się najważniejszym i najbardziej skutecznym elementem ekspresji sceny i baru cyfrowego.

(11) Wspieranie linii sygnału, aby poruszać się w dowolnym kierunku, spełniając różne ustawienia i rozmieszczenie skrzynek, w celu stworzenia różnych efektów ekranu;

(12) Wyposażony w różne specyfikacje airboxa, który jest wygodny do przechowywania i transportu pudełka, i odegrał bardzo dobrą rolę w ochronie wyświetlacza LED;

(13) Model zewnętrzny ma dobry efekt hydroizolacji, stopień ochrony IP65, odpowiedni do stosowania w środowisku zewnętrznym.

Przezroczyste szkło LED

Szybka linia do   Przezroczysty wyświetlacz LED Ściana wideo Projekt i rozwiązanie oraz strona główna

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny
contact us