Silutech LED Screen Serwis techniczny i wsparcie

Silutech LED Screen Serwis techniczny i wsparcie

Centrum obsługi klienta Silutech składa się z kilkudziesięciu wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów pomocy technicznej. Jest w pełni odpowiedzialny za globalną przedsprzedaż, sprzedaż i obsługę techniczną po sprzedaży. Centrum Obsługi Klienta stale podnosi poziom i jakość usług, aby zapewnić klientom najwyższą jakość usług. (Silutech LED Screen Technical Service and Support)

Silutech LED Screen Serwis techniczny i wsparcie

Zawartość serwisu technicznego Silu

1. Odpowiedzialny za różne prace związane z pomocą techniczną, takie jak instalacja sprzętu w terenie, przeglądy itd. (W razie potrzeby, zgodnie z projektem klienta   i życzeniami specjalnymi).

2. Otrzymuj i pomagaj klientom w rozwiązywaniu różnych problemów technicznych na miejscu, terminowych i dokładnych informacji zwrotnych na miejscu na temat sprzedaży i R & Departamenty D.

3. Odpowiedzialny za produkcję sprzętu do dostarczania i listy konfiguracji oprogramowania.

4. Bądź odpowiedzialny za opracowanie części propozycji technicznej.

5. Wspieraj rynek i sprzedaż oraz zapewnij odpowiednie szkolenia dla klientów i inżynierów.

6. Odpowiadać za przygotowanie odpraw technicznych w pracy sprzedażowej.

7. Pomoc Działowi Marketingu we wdrażaniu reklam i innych działań marketingowych w zakresie sprzedaży zgodnie z wymaganiami nadzorcy.

8. Dostarcz informacje o konkurencji rynkowej dla działu zarządzania sprzedażą.

9. Szybko i dokładnie dostarczaj wszystkie raporty i dane zgodnie z wymaganiami menedżera pomocy technicznej, takimi jak tygodniowy plan pracy / raport itp.

Wsparcie techniczne Silu

Zawartość pomocy technicznej Silu (wyświetlacz LED)

1: Gładkość Sprawdź: Gładkość powierzchni wyświetlacza LED powinna mieścić się w zakresie (+1 mm), aby zapewnić, że obraz na wyświetlaczu nie będzie zniekształcony. Lokalny występ lub wklęsły doprowadzi do martwego kąta kąta widzenia ekranu wyświetlacza. Producenci wyświetlaczy LED do pojazdów wprowadzają, że jakość płaskości zależy głównie od procesu produkcyjnego.

2: Test jasności i kąta widzenia: Jasność ekranu pełnokolorowego w pomieszczeniach powinna wynosić 800-2000 cd / m ² , a ekran pełnego kolorowego ekranu powinien wynosić 5000-7500 cd / m ² , aby zapewnić normalne działanie ekranu, w przeciwnym razie wyświetlany obraz będzie zbyt niski lub zbyt wysoki ze względu na jasność. Jasność zależy głównie od wielkości kryształu rdzenia LED. Rozmiar kąta widzenia bezpośrednio określa widownię ekranu, więc im większy kąt, tym lepiej. Jego wielkość zależy głównie od metody hermetyzacji rdzenia.

3: Ustawienie efektu balansu bieli: Efekt balansu bieli jest jednym z najważniejszych wskaźników ekranu wyświetlacza. Gdy stosunek kolorów podstawowych czerwony, zielony i niebieski wynosi 1: 4,6: 0,16, pojawi się czysta biel. Jeśli rzeczywista proporcja nieco odbiega, nastąpi odchylenie równowagi bieli. Ogólnie rzecz biorąc, powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy biel jest odchylona w kierunku niebieskiego lub żółto-zielonego. Producenci wyświetlaczy LED montowanych w pojazdach, aby wprowadzić jakość balansu bieli, zależy głównie od systemu sterowania ekranu, a rdzeń lampy ma również wpływ na możliwość redukcji koloru.

256 testów poziomów

4: Mieć różnicę kolorów bloków koloru: blok kolorów odnosi się do oczywistej różnicy kolorów między sąsiednimi modułami. Przejście kolorów jest oparte na modułach. Zjawisko bloku kolorów jest spowodowane głównie przez słaby system sterowania, niski poziom szarości i niską częstotliwość skanowania.

5: Odwzorowanie kolorów: odwzorowanie kolorów odnosi się do odwzorowania kolorów ekranu. Kolor wyświetlany na ekranie wyświetlacza powinien być bardzo spójny z kolorem źródła odtwarzania, aby zapewnić autentyczność obrazu.

6: Czy istnieje zjawisko mozaiki lub martwego punktu? Mozaika odnosi się do nierównego efektu koloru modułu jednostki na ekranie wyświetlacza, małych kwadratowych bloków, które są zwykle jasne lub ciemne, czyli zjawiska martwicy modułów. Głównym powodem jest to, że jakość złączy używanych na ekranie wyświetlacza nie jest wystarczająco dobra. Martwy punkt odnosi się do pojedynczego punktu na ekranie wyświetlacza, który jest często jasny lub ciemny. Liczba martwych punktów zależy głównie od jakości rdzenia rury.

7. Wydaj raport pomocy technicznej firmie i klientowi.

Szybki link do   Silutech LED Screen Serwis techniczny i pomoc techniczna oraz strona główna

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny
contact us