Silutech LED Display Sales Service and Support

Silutech LED Display Sales Service and Support

Długoterminowe wartościowe rzeczy: budowanie ust, budowanie marki, wartość strategiczna itd., To trend przedsiębiorstwa, to działanie długoterminowej pozycji rynkowej przedsiębiorstwa.

Silutech LED Serwis sprzedaży i wsparcia technicznego

(1) Utworzenie SiluTech Word-of-mouth

Aby zbudować pochwałę publiczną, najważniejsze jest, aby zamknąć dystans wobec konsumentów i uzyskać ich przychylność.

Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem jest zwiększenie szans na doświadczenie produktu i odczucia marki poprzez specjalne działania public relations. W szczególności, w nieoczekiwanych okolicznościach, konsumenci podejmują inicjatywę kontaktu z nimi, zwiększają swoje stowarzyszenie marek i udział w marce.

Zespół sprzedaży wyświetlaczy LED Silutech

(2) Budynek marki Silu

Budowanie marki i budowanie świadomości ustnej wzajemnie się wzmacniają. Wszystkie mają zajmować mózgi konsumentów. Jednak z ust do ust koncentruje się bardziej na " życzliwy dla innych " i zdobywanie dobrych wrażeń. Marka, nacisk kładzie się na ustalenie wartości i rozpowszechnienie poczucia wartości.

(3) Silu Strategic Value

Kiedyś firmy produkujące lody rzadko reklamowały się poza latem. Ale " strategia antysezonowa " marki, która rozpoczyna reklamę zimą, osiąga szczyt wiosną i zatrzymuje się stopniowo latem, osiągnęła wielki sukces zarówno pod względem kosztów, jak i efektów. Jest to strategia marketingowa poza sezonem z wizją strategiczną. Wchodząc w szczytowy sezon, wyprzedzał strategiczne dowództwo. Ostatecznie to strategiczne zachowanie przekształciło się w model marketingu branżowego. To sfera high-end marketingu poza sezonem.

Przygotuj się na marketing w sezonie (Silutech LED Display Sales Service and Support)

 " Dokonywanie zysków w szczycie sezonu i nabieranie tempa w okresie poza sezonem " , ale ostatecznym celem przedsiębiorstw jest osiąganie zysków, a nabieranie rozpędu służy również temu ostatecznemu celowi. Ponadto poza sezonem jest poza sezonem pod koniec sezonu, " pęd do przyrostów w szczycie sezonu, pośpiech do spadku w okresie poza sezonem " , " przyrost " jest zawsze większa niż " zmniejsza " . Zawsze łatwiej jest wziąć " przyrosty " niż chwycić jedzenie od przeciwnika nagiego. Ponadto marketing poza sezonem jest czasami bezpłatny. Bardzo prosty przykład: Winter spędza kilka razy wysiłek, by sprzedawać lodówki, chwytając może letni biznes.

Dlatego rynek poza sezonem nigdy nie jest głównym polem walki z rywalami. Zwrócenie uwagi na cele marketingowe poza sezonem, oprócz wyżej wspomnianej odpowiedniej promocji sprzedaży i dążenia do długoterminowych interesów, głównie w przypadku usług w sezonie. Zyski " porażka wroga i pokonanie siebie " są to tylko strategiczne zyski i wstrząsy taktyczne, a utrzymywanie się długofalowych interesów jest jedynie potrzebą zrównoważonej działalności gospodarczej przedsiębiorstw.

Wyświetlacze LED Silu Technology

Jak więc Silu przygotować się na szczyt sezonu?

1) Skoncentruj się na pionierskiej pracy marketingowej

W szczytowym okresie konsumpcji ograniczona liczba pracowników przedsiębiorstw może obsługiwać ograniczoną liczbę klientów tylko poprzez ograniczone kanały sprzedaży. W obliczu zmęczenia ustalonych kanałów i ugruntowanej działalności klientów, jest mało energii i czasu na rozwój nowych kanałów i nowych klientów. Poza sezonem, jeśli tylko czekamy na nadchodzący sezon, najlepszym wynikiem jest to, że kiedy nadejdzie sezon szczytowy, kanały sprzedaży i klienci pozostaną na pierwotnym poziomie, a wyniki sprzedaży pozostaną w stagnacji. Bardziej prawdopodobne jest to ze względu na wzrost konkurencji lub postęp marketingowy konkurentów. Kiedy nadejdzie nowy szczyt sezonu, oryginalne kanały sprzedaży kurczą się, klienci spadają, a wyniki sprzedaży dramatycznie spadają. 。

Dlatego poza sezonem, oprócz analizy, klasyfikacji i zarządzania istniejącymi klientami, przedsiębiorstwa powinny aktywnie badać nowe kanały marketingowe, rozwijać nowych klientów i rynki, jednocześnie podsumowując doświadczenia i lekcje, planując kolejny program rozwoju rynku i szkolić personel marketingowy.

(2) Testowanie akceptacji ceny i wartości produktu przez konsumentów

Konsumenci wydają się być bardziej wrażliwi na własne wydatki i ceny produktów w okresie poza sezonem, więc jest to najlepszy czas na przetestowanie ceny produktu i akceptację wartości. Przetestuj akceptację nowych produktów i cen dla konsumentów na dużą skalę krajowych działań promocyjnych, gdy nadejdzie sezon. Doświadczenie pracowników marketingu Nestle to: " Jeśli konsumenci będą mogli zaakceptować nowe produkty, które oferujesz i cenę nowych produktów w okresie poza sezonem, działania marketingowe nowych produktów w szczycie sezonu będą stosunkowo proste. "

Ogólnie rzecz biorąc, testowanie marketingu w okresie poza sezonem ma niskie ryzyko i nie będzie miało większego wpływu na pierwotną ofertę produktów przedsiębiorstw. Jednocześnie koszt kanałów, reklamy i logistyki jest stosunkowo niższy.

(3) Regulacja poziomu zapasów

Nadmierna inwentaryzacja to ogromna presja finansowa i ryzyko operacyjne dla przedsiębiorstw. Jeśli znajdują się w rękach dystrybutorów, prawdopodobnie radykalnie obniżą ceny w celu oczyszczenia zapasów w celu zmniejszenia presji na zapasy. Jednak gdy nadchodzi sezon szczytowy, poziom zapasów jest zbyt niski, co może spowodować, że przedsiębiorstwa nie będą w stanie zrozumieć nagłego wzrostu popytu.

Quik link to   Silutech LED Display Sales Service and Support and Home Page

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny
contact us