Ściana wyświetlacza LED Elementarna wiedza Część 5.

Ściana wyświetlacza LED    Elementary Knowledge Part 5.

56. Gdzie jest zastosowanie technologii GPRS na ekranie?

W sieci danych GPRS opartej na komunikacji mobilnej dane naszego wyświetlacza LED są przekazywane za pośrednictwem modułu nadawczo-odbiorczego GPRS, który może realizować niewielką ilość transmisji danych z punktu do punktu w odległych miejscach i osiągnąć cel zdalnego sterowania.

Moduł wyświetlacza ściennego LED

57. Co to jest interfejs USB

Angielski skrót USB to UNIWERSALNY SERIAL BUS, który jest tłumaczony na chiński jako Universal Serial Bus. Znany również jako Universal Serial Interface, może obsługiwać hot-plug i podłączyć do 127 urządzeń peryferyjnych: USB 1.0 i USB 2.0.

58. Czym jest Metal Framework

Wewnętrzny ekran LED jest generalnie wykonany ze stopu aluminium, który jest wyposażony w płytę napędową, płytę lampy, płytkę sterowania, płytę wyświetlacza i zasilacz impulsowy. Rama zewnętrzna wykonana jest z ramy ze stopu aluminium do wyświetlacza LED, stopu aluminium pokrytego stalą nierdzewną, integracji blachy itp. Rama zewnętrzna jest na ogół wykonana ze stali kątowej lub stali dwuteowej w zależności od rozmiaru i nośności korpus ekranu. Ramę zewnętrzną można ozdobić płytą aluminiowo-plastikową, stalą nierdzewną i innymi materiałami.

59. Co jest poza kontrolą? Ile rodzajów?

Punkty poza kontrolą można podzielić na trzy kategorie: martwy punkt (znany również jako martwy punkt), stała jasna punktowa (lub ciemna plama) temperatura zapłonu.

System kalibracji pikseli

60. Jaka jest szybkość piksela poza wyświetlaczem LED?

Szybkość piksela poza kontrolą to procent pikseli nieobjętych kontrolą całego ekranu na cały ekran. Na ekranie wyświetlacza LED znajdują się piksele poza kontrolą (stan podświetlenia nie odpowiada statusowi wyświetlacza wymaganemu przez wymagania sterowania, takie jak martwe pola). Ale tak długo, jak częstość pikseli poza kontrolą nie przekracza dopuszczalnego zakresu i jest dyskretnie dystrybuowana, jest to normalne. Zgodnie ze standardem branżowym " Ogólna specyfikacja ekranu wyświetlacza LED " , szybkość poza pikselami ekranu zewnętrznego nie przekracza dwóch tysięcznych, a częstotliwość piksela poza kontrolą wewnętrznej ściany wyświetlacza LED   nie przekracza trzech tysięcznych.

61. Co to jest trzy w jednym? Jakie są jego zalety i wady?

Oznacza to, że lampy SMT obudowane trzema różnymi kolorami płytek LED RGB są zestawione pionowo według pewnych odstępów, co ma nie tylko zalety trzech w jednym, ale również rozwiązuje wady trzech w jednym: złożonego procesu i trudnej konserwacji.

Miękki moduł LED

62. Co to jest komunikacja RS-232, komunikacja RS-485 i komunikacja RS-422? Jakie są jego zalety?

RS-232 jest standardem interfejsu danych szeregowych. Podstawowy mechanizm komunikacji RS485 i RS232 jest taki sam. Jego zaletą jest uzupełnienie niedociągnięć RS232, które nie mogą jednocześnie zarządzać wieloma urządzeniami. Zasada komunikacji RS-422 jest podobna do RS485. Różnica polega na tym, że jego magistrala to dwie pary skręconych par (cztery przewody) oznaczonych R + R-T + T-.

Wadą jest wysoki koszt okablowania i łatwo popełnić błędy. Teraz jest mniej używany, więc nie będę tu wchodził w szczegóły.

Szybki link do Ściana z wyświetlaczem LED Produkty z podstawową wiedzą | i strona główna

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny
contact us