Ściana wideo LED z wąskim podziałem, jak wybrać odpowiedni, niezawodny i jakościowy typ?

Jak wybrać prawo, niezawodność i jakość ściana wideo LED o wąskim skoku ?

Począwszy od raportu z 2016 r. Wydanego przez największe firmy produkujące wyświetlacze LED i wprowadzane na rynek różne nowe produkty, nie trudno zauważyć, że mały wyświetlacz LED jest nadal ulubieńcem branży wyświetlaczy LED, zajmując absolutnie dominującą pozycję na rynku. Jednocześnie, wraz z popularyzacją technologii małych wyświetlaczy LED i obniżeniem kosztów produktu, coraz więcej producentów zwiększyło inwestycję w mały wyświetlacz LED. Zwłaszcza w ciągu ostatnich dwóch lat produkty LED o małych odstępach pojawiają się bez końca. Jako mały demander odstępu, jak wybrać tak mały ekran LED z wyświetlaczem wideo o małym pikselu   produkt?

Ekran ścienny LED z wąską podziałką

Produkty LED z małymi odstępami wyświetlają się bez końca, jak wybrać?

Przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę obszary zastosowań małych produktów dystansowych, aby móc analizować i wybierać rodzaj małych produktów dystansowych.

Obecnie mały ekran LED ma cztery główne obszary zastosowań, mianowicie inteligentne miasto, przemysł wojskowy, wyświetlacz handlowy i dom.

I. Inteligentne miasto

W dziedzinie inteligentnego budownictwa miejskiego bezpieczeństwo publiczne, transport, środki utrzymania ludzi i tak dalej są ściśle związane z wykorzystaniem ekranu LED. Dzięki charakterystyce płynnego, wysokiego kontrastu, dobrej wydajności kolorów, wysokiej rozdzielczości i niskiego zużycia energii małe odstępy są bardzo popularne w budowie inteligentnych miast i bezpiecznych Chin. W scenariuszach zastosowań monitoringu bezpieczeństwa, centrum dowodzenia i dyspozytorskiego, tradycyjne DLP stopniowo zastępowano małym wyświetlaczem LED.

II. Przemysł wojskowy

Wraz z rozwojem technologii informacyjnej i naciskiem na budowę informacji wojskowych, moc informacyjna stała się nowym punktem wzrostu skuteczności walki wojskowej. Skuteczne dowodzenie i kontrola stały się kluczem do zwycięstwa armii nad wrogiem. Zaawansowana technologia wyświetlania cyfrowego, bezproblemowa technologia łączenia wyświetlacza, technologia przetwarzania obrazu na wielu ekranach, technologia przełączania sygnału, technologia sieciowa i inne środki naukowe i technologiczne są zintegrowane w jedną całość. Wszystkie rodzaje informacji, dane obrazu, strategiczna mapa azymutu i sytuacja polowa są powiększane i wyświetlane intuicyjnie, w czasie rzeczywistym, dookólnie i szybko, a ćwiczenia wojskowe, dowództwo bojowe i pomocnicze są elastycznie realizowane. Kompleksowe funkcje, takie jak wspomaganie podejmowania decyzji, organizowanie szkolenia armii, wideokonferencje i monitorowanie w czasie rzeczywistym są zintegrowane, co znacznie promuje wizualizację i inteligentną konstrukcję informacji wojskowych, a także poprawia wydajność i zdolność bojową nowoczesnej armii.

W dziedzinie przemysłu wojskowego wybór ekranu LED o wysokiej rozdzielczości i wysokiej rozdzielczości będzie znacznie trudniejszy. Przede wszystkim musimy posiadać certyfikat certyfikacji systemu jakości produktów wojskowych, certyfikacji kwalifikacji wojskowych i innych kwalifikacji związanych z przemysłem wojskowym.

Ściana ekranowa LED z precyzyjną podziałką COB

III. Komercyjny wyświetlacz LED

Wraz z rozwojem małych ekranów LED o rozdzielczości 4K z własnymi zaletami, może osiągnąć bardzo duży rozmiar, niskie zużycie energii, długą żywotność i może zaspokoić potrzeby długotrwałej ciągłej pracy. Zaczęło być szeroko stosowane w różnych obszarach wyświetlania informacji publicznych, takich jak tablice informacyjne w lobby hotelowym, na lotniskach, w kinach, szpitalach, a także w salach konferencyjnych przedsiębiorstw, wystawach muzealnych itp.

IV. Pola gospodarstwa domowego

Obecnie mały wyświetlacz LED jako produkt telewizyjny do użytku domowego jest nadal na wstępnym etapie testowania wody. Jako gospodarstwo domowe wyjątkową zaletą telewizorów LED jest zastosowanie technologii samoświetlnej, jasność, kolor, częstotliwość odświeżania są lepsze niż telewizory LCD. Instalacja i konserwacja są wygodniejsze niż projektory i nie polegają na ekranie projekcyjnym, nawet w jasnym pomieszczeniu wideo może być normalnym wyświetlaczem. Główny problem polega na tym, że koszt jest zbyt wysoki, a cena produktów o mniejszych odstępach jest wyższa. W porównaniu z istniejącym telewizorem LCD, choć ma oczywiste zalety w zakresie wielkości i zużycia energii, niedobór cen jest bardzo oczywisty. Dlatego najbardziej prawdopodobnym przełomem w przypadku telewizorów LED o małych odstępach powinny być wysokiej klasy wille i prywatne kina na dużą skalę. W przyszłości, wraz ze spadkiem kosztów, istnieje również możliwość wejścia do wspólnego salonu rodzinnego.

Podsumowując, zgodnie z obecną sytuacją w branży, najbardziej konkurencyjne obszary zastosowań to inteligentne miasta i komercyjne wyświetlacze. Tylko kilku znanych producentów w przemyśle wojskowym spełnia wymagania, a dziedzina gospodarstwa domowego musi być stale rozwijana.

Ściana LED o rozdzielczości 4K UHD

Silu dzieli się z wami dzisiaj wyborem małych produktów w inteligentnych miastach i komercyjnych aplikacjach wyświetlających. Główne punkty są następujące:

1. Kompleksowa siła producentów

Jak wszyscy wiemy, cykl małych projektów odstępów od projektu wyświetlacza do obsługi posprzedażowej jest zazwyczaj dłuższy. W tym procesie firma o silnej, wszechstronnej sile może Cię eskortować i pomóc w łatwym rozwiązywaniu różnych problemów.

2. Struktura fizyczna małych produktów pakowych

Struktura fizyczna małych produktów dystansowych obejmuje wygląd i konstrukcję wewnętrzną. Problem z przestrzenią należy wziąć pod uwagę podczas instalowania małych produktów dystansowych we wnętrzu. Dlatego też grubość pudełek małych produktów powinna być cienka, a lepiej jest zainstalować na ścianie, połączyć bezprzewodowo i wspierać konserwację przed i po. Oczywiście niektóre specjalnie zaprojektowane miejsca wewnątrz wymagają łączenia radianowego, więc powinniśmy rozważyć przy wyborze produktów. Jednak do tej pory większość małych produktów dystansowych dostępnych na rynku ma spełniać wymagania dotyczące łączenia małych łuków kątowych. Tak więc struktura fizyczna jest również jednym z naszych kluczowych rozważań przy wyborze produktów o małych odstępach.

Produkty LED z małymi odstępami wyświetlają się bez końca, jak wybrać?

Silu Intelligent Display LED Small Spacing Products-HCA Series

3. Wyświetl schemat odpowiedni dla siebie

Schemat wyświetlania zawiera wiele treści, takich jak badanie strony, obliczanie obszaru ekranu wyświetlacza LED, konfiguracja wyświetlacza (wybór źródła światła, wysyłanie karty, karta odbiorcza, zasilacz itp.   wybór trybu instalacji , wybór akcesoriów do produktów, wybór funkcji produktu pojedynczy sygnał zasilania, podwójny backup) i tak dalej.

4. Cena

Stosunkowo mówiąc, cena produktów do ekranów wideo LED o wąskim skoku jest znacznie wyższa niż w przypadku zwykłego ekranu LED, który jest również przedmiotem zainteresowania wielu konsumentów przed zakupem. W rzeczywistości nie jest to trudne, gdy wybierasz.

Szybki link do Narrow Pitch   Ekran wideo LED i strona główna

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny
contact us