Ekran LED do kierowania ruchem i różne aplikacje

Co jest Ekran kierowania ruchem LED ?

Kolorowy wyświetlacz LED to krystalizacja naukowej i technologicznej mądrości w tej epoce. Dziś, wraz z szybkim rozwojem nauki i technologii, wewnętrzny wyświetlacz LED stał się częścią naszego życia. Porozmawiajmy dzisiaj o wspólnym ekranie wskazówek dotyczących ruchu.

Ekran kierowania ruchem LED

1. Wyświetlacz palca prowadzącego (alarm)

W celu zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom budowy dróg i pojazdów oraz innym normalnie eksploatowanym pojazdom, pojazdy eksploatujące autostradę muszą być wyposażone w uderzające znaki o wysokiej jasności w celu ostrzegania i prowadzenia dalszych pojazdów w celu uniknięcia wypadków. Ekran LED ostrzegający o ruchu drogowym jest niezbędnym wyposażeniem pojazdów budowlanych na drodze ekspresowej.

2. Ekran wyświetlania usługi

Serwisowy wyświetlacz LED (ekran informujący o ruchu drogowym LED) odnosi się do sprzętu LED zainstalowanego w obszarze stacji poboru opłat i obszaru obsługi, aby zapewnić różne usługi i reklamę. Dzięki placowi poboru opłat, parkingowi w strefie serwisowej i wszelkiego rodzaju ekranom LED zainstalowanym w pomieszczeniu, pasażerom z przeszłości można zapewnić wszelkiego rodzaju informacje, takie jak stan dróg w czasie rzeczywistym i pomoc serwisowa, aby ułatwić podróżowanie pasażerom, poprawić poziom zarządzania i zewnętrzny obraz odcinka drogi.

Wyświetlacz LED Traffic Service

3. Wyświetlacz o zmiennej prędkości

Wyświetlacze LED ze zmiennym ograniczeniem prędkości znajdują się głównie w niektórych kluczowych sekcjach złożonych warunków drogowych lub super dużych mostów, głównie w pojedynczym ekranie z kołowym lub pojedynczym zawieszeniem. Zdalne sterowanie jest realizowane przez komputer centrum monitorowania za pośrednictwem sieci komunikacyjnej, która przesyła i wyświetla przebieg prędkości lub krótkie informacje o ruchu w sekcji i odgrywa rolę promowania pojazdu do jazdy z ograniczeniem prędkości i zapewnienia bezpieczeństwo na drodze.

4. Ekran wyświetlania zmiennej ramki portalu

Ekran zmiennych informacji typu portalu jest głównym trybem rozpowszechniania informacji w drodze ekspresowej. Ze względu na dużą objętość suwnica bramowa jest zwykle wykorzystywana jako wsparcie dla zmiennego wyświetlacza elektronicznego. Główny komputer monitorujący wykonuje zdalne sterowanie za pośrednictwem sieci komunikacyjnej, przesyła i wyświetla różne informacje graficzne i tekstowe, a także w odpowiednim czasie uwalnia kierowców z różnych nawierzchni różnych sekcji. Sytuacja i wszelkiego rodzaju informacje o ruchu drogowym, a także reklama praw i przepisów ruchu drogowego oraz wiedza o ruchu drogowym, mogą zmniejszyć powtarzające się zatłoczenie dróg ekspresowych, zmniejszyć wpływ powtarzających się wypadków na drogach ekspresowych i poprawić bezpieczeństwo ruchu, tak aby skutecznie kierować ruchem i poprawiać efektywność korzystania z Expressway.

System LED Cross Traffic

5. Ekran informacji o ruchu drogowym

Przy budowie i utrzymaniu drogi ekspresowej władze dróg szybkiego ruchu lub pracownicy budowlani czasowo zamykają lub zmieniają pasy ruchu. Bardzo ważne jest informowanie użytkowników dróg o informacjach o ruchu drogowym. Stała zmienna tablica wywiadowcza jest ograniczona przez niepewność budowy dróg lub duże odległości, więc nie jest łatwo grać swoją rolę. Mobilny ekran informacyjny LED o ruchu drogowym (ekran LED o dużej jasności ruchu) jest mały, elastyczny i lekki, odpowiedni do montażu w pojazdach silnikowych przyczepy, może być umieszczony w dowolnym miejscu i czasie w miejscu docelowym, aby wyświetlić bezpośrednio, aby uzupełnić braki stałej zmiennej tablicy wywiadowczej.

Najpopularniejszym z nich jest wyświetlanie ruchu drogowego, które zawsze przypomina nam o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i zwracaniu uwagi na bezpieczeństwo, a także przyczyniło się do budowy cywilizowanych miast. Czy wiesz, co ma ekran prowadzenia ruchu drogowego?

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link do Ekran LED nawigacji drogowej   i strona główna

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny
contact us