Mały ekran ścienny LED Pixel Pitch szybko rozwijający się w najbliższych latach

Mały ekran ścienny LED Pixel Pitch Szybko rozwija się w najbliższych latach

Zanim zrozumiemy zasadę ekranu wyświetlacza wideo LED o małym rozmiarze piksela, musimy wiedzieć, co to jest ekran wyświetlacza o małym rozmiarze piksela. Dosłownie jest to ekran z diodami LED o małym rozmiarze piksela mniejszym niż 2 mm. Więc jak mała jest wysokość? Ta definicja jest względna, a nie odczuwalna, więc po co tak mówić? Już w 2014 roku, kiedy ekran wyświetlacza LED P4mm o jednorazowej wysokości jest nawet małym pikselem   Wyświetlacz LED, stanowiący pełnokolorowy ekran wewnętrzny P6mm lub wewnętrzny P5mm   Kolorowy ekran LED jest bardzo dobry.

Mały ekran ścienny LED Pixel Pitch

Rok 2018 jest rokiem wybuchu wyświetlacza LED o małym skoku, który korzysta głównie z rozwoju technologii lampowych kulek LED. Technologia małych lampek jest coraz bardziej dojrzała, a jakość jest coraz bardziej stabilna. Teraz ekran z odstępem mniejszym niż P2 nazywany jest wyświetlaczem ledowym o małych odstępach. Obecnie głównymi typami popularnych giełd są diody LED P2mm   wyświetlacz, wyświetlacz LED P1.923mm, LED P1.875mm   wyświetlacz, wyświetlacz LED P1.6mm, wyświetlacz LED P1.56mm, bardzo mały piksel P1.25mm   Wyświetlacz LED, a nawet P0.9mm & Ekrany LED o bardzo wąskim skoku P0,7 mm.

Zasada wyświetlania małego ekranu LED

Zasada wyświetlania małych diod LED polega głównie na wykorzystaniu kulek o małych rozmiarach, takich jak kulki SMD 1515 lub SMD 1010, w celu zmniejszenia odległości między kulkami. Płyty PCB są zaprojektowane z czterema lub sześcioma warstwami płytek drukowanych, a skrzynka jest wykonana z odlewanego aluminium. Wszystkie projekty mają zapewnić jakość i stabilność produktów z małymi odstępami LED.

Ściana wideo Ultra High-Definition LED

Główne cechy małego wyświetlacza LED HD Fine Pitch

ZA. Modułowa konstrukcja urządzenia, cały ekran jest naprawdę " bez szwu " .

Zwłaszcza gdy jest on używany do nadawania tematów wiadomości lub prowadzenia wideokonferencji, ludzie nie będą segmentowani przez łączenie. W tym samym czasie, gdy WORD, EXCEL i PPT są często odtwarzane w środowisku sali konferencyjnej ekranu LED, nie będą one mylone przez linię podziału i separator formy, powodując w ten sposób nieporozumienie i błędną ocenę treści.

B. Kolor i jasność całego wyświetlacza LED z wąskim pikselem o małym skoku ma   wysoka spójność i jednorodność i może być korygowana punkt po punkcie.

Całkowicie unika powszechnych zjawisk fuzji projekcji, splatania płaskich paneli LCD / PDP, spajania DLP, takich jak ciemny kąt, ciemna krawędź, łatanie itp. Po pewnym czasie. Zwłaszcza dla " visual " wykresy analizy, grafika i inne " czyste tło " zawartość na wyświetlaczu konferencyjnym, mały wyświetlacz HD LED ma niezrównane zalety.

DO.    Inteligentna regulacja od 0 do 1200 cd / jest obsługiwana dla całej jasności ekranu telewizora LED o małym pikselu i małej odległości, która jest w pełni dostosowana do różnych środowisk wyświetlania w pomieszczeniach.

Dokładny wąski skok, ale bliska odległość oglądania

Charakterystyka małych lamp LED Pixel Pitch

(1) Pakiet RGB 4-PIN, wyrównanie chipów;

(2) Wykorzystanie czarnego kapsułkowanego podłoża w celu poprawy kontrastu kolorów;

(3) Produkt jest lekki, a waga pojedynczej diody LED jest mniejsza niż 1,0 mg.

(4) Pełny czarny pakiet RGB można zrealizować z utratą optyczną 25%.

(5) Można wykonać pakiet RGB o małych rozmiarach 0,5 * 0,5 mm.

(6) Powierzchnia produktu jest traktowana mgłą, a ekran świeci bardziej miękko.

(7) Wyświetlacz ścienny wideo o mniejszej wysokości i wysokiej rozdzielczości.

Dlaczego warto wybrać Silu Technology?

Technologia Silu i jej zespół   mają ponad 10 lat zaangażowania w dziedzinie produktów LED   i rozwiązanie do wizualizacji   przemysł, zawsze skupiamy się na najnowszych zaawansowanych projektach badawczych   i produkcja technologii w celu ulepszenia produktu   jakość, wysokowydajna obsługa i wsparcie techniczne. Wszystko, co robimy lub robimy, to podnieść   wydajność naszych partnerów i klientów w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych w   wykorzystanie funduszy.

Szybki link do Ekran ścienny LED o małym rozmiarze pikseli   i strona główna

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-22:00(czas Pekinie)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Czas pracy)
Email :
saga@atsilu.com
Adres fabryczne :
4F, budynek 1, strefa przemysłowa Lebao, Fengxin Road, Guangming, Shenzhen, Chiny
contact us